Kabafii, 2018 yılında yayın hayatına başlamıştır. Fikir babaları Yavuz Talha DURDU ve Gökhan GÜRLEYEN, uzun süren tartışmalar sonucunda böyle bir projeyi hayata geçirme noktasında ortak karar almıştır.

Kabafii projesinin tüm grafiksel çalışmalarını Yavuz Talha DURDU üstlenirken, yazılımsal kısımlarını da Gökhan GÜRLEYEN benimsemiştir.

Kabafii, haber portalı değildir. Türkiye’de kirlenen internet bilgilerini sizler için temizleyip, sadece ihtiyacınız olan gerçek bilgiye erişmenizi hedeflemektedir. Sizler için hazırladığımız içeriklerimizde olabildiğince sade bir dil kullanarak, gereksiz tekrarlardan uzak duruyoruz.

Kabafii, tarafsız bir internet kuruluşu olmakla birlikte, başka sitelerden kopyala-yapıştır yapma mantığı yerine, içeriklerimizi kendimiz oluşturuyoruz. İçeriklerimizi oluştururken de yazdığımız her cümlenin doğruluğundan %100 emin olmaya gayret gösteriyoruz. Kimseye eksik ya da yalan bilgi aktarmamak için her zaman en doğru bilgiler ile içeriklerimizi oluşturuyoruz.

Sizler de Kabafii içerisinde makale yayınlamak istiyorsanız, tamamen özgün içeriklerinizi üye olduktan sonra panelinizden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kabafii, tamamen okuyucularının öneri ve görüşlerine açıktır. Önerilerinizi, görüşlerinizi ve hatta yazmamızı istediğiniz konu başlıklarını bilgi@kabafii.com adresine mail atabilirsiniz.