9.09.2019 / Magazin / Kültür / Eğlence

Sosyal medyanın önemi her geçen gün artıyor. Son zamanlarda özellikle butik sayfalar Instagram’da kendilerini duyurmaya çalışıyor.

Instagram’da butik sayılarının sürekli arttığını görüyoruz. Bunun sebepleri arasında ise hiçbir ücret ödemeden satış sayfası kurmak olarak gösterilebilir.

Türkiye’de butik sayfalarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu yazımızda Instagram’da en çok takipçisi olan butik sayfaları sizin için derledik.

zumashoes

zumashoes: 367 Bin Takipçi

Zuma marka ayakkabıların sergilendiği hesap, %100 deri ürünler sergiliyor. El yapımı ürünlerin satıldığı sayfada whatsapp numarası ve web sitesi linki mevcuttur.

minetanbutik

minetanbutik: 440 Bin Takipçi:

İstanbul’da iki şubesi bulunan butik sayfanın iade ve değişim garantileri var. Watsapp üzerinden iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Sayfa içerisinde yazlık bayan giyimler ön plana çıkıyor.

eceninbutigi

eceninbutigi: 564 Bin Takipçi

Bayanlar üzerine kurulu olan sayfada her çeşit ayakkabıyı bulabilirsiniz. Trabzon ve İstanbul’da şubeleri bulunan sayfanın müşteri iletişim numarası ve web sitesi bulunuyor. Whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

davetcokelbisemyok

davetcokelbisemyok: 683 Bin Takipçi

Mavi tik almış olan resmi bir hesaptır. Modayı yakından takip eden ve şık ürünleri sergileyen hesabın siparişleri web sitesi üzerinden veriliyor.

shoetek

shoetek: 598 Bin Takipçi

Mavi tik almış olan sayfa gizli olarak kullanılıyor. Ürünleri görmek için takip etmeniz gerekiyor. Yerli ürünleri sergileyen sayfanın whatsapp numarası ve web sitesi var.

mydukkan

mydukkan: 1 Milyon Takipçi

Merkezi İzmir’de bulunan sayfadan aldığınız ürünleri değişim yapabiliyorsunuz. Alışverişlerinizi ise whatsapp üzerinden ve web sitesinden yapabilirsiniz.

pelininayakkabilari

pelininayakkabilari: 1 Milyon Takipçi

Sadece ayakkabı üzerine kurulmuş olan sayfada kapıda ödeme imkânı da bulunuyor. Siparişlerini whatsapp üzerinden ve web sitesinden verebilirsiniz.

maymoda_

maymoda_: 1.2 Milyon Takipçi

Modaya dair her türlü yeniliği takip edebileceğiniz sayfada birbirinden güzel konseptlere ulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme ve değişim garantisi veren sayfanın bir de web sitesi bulunuyor.

ayakkabıdelisiyim

ayakkabıdelisiyim: 1.4 Milyon Takipçi

Her türlü şık günlük ve spor ayakkabıları bulabileceğiniz sayfada kapıda ödeme imkânı bulunuyor. Ayrıca siparişlerin 1-3 iş günü içerisinde kargoya verileceği de belirtilmiş.

denizbutikk

denizbutikk: 1.9 Milyon Takipçi

Kadın giyim üzerine kurulmuş olan sayfada web sitesi üzerinden ya da whatsapp üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Bostancı ile Mecidiyeköy’de şubesi bulunan sayfanın bir de müşteri hizmetleri özel numarası bulunuyor.