2023'de Vizyona Girecek Korku Filmleri

18.04.2022 / Sinema / Genel

2023 yılında beyaz perdeye yansıyacak bu 7 film, sizleri korkudan titretecek. Merakla beklenen o filmleri sizler için derledim.

2023'de Vizyona Girecek Korku Filmleri

2023 yılında vizyona girmesi beklenen korku filmleri şunlardır:

  • Knock at the Cabin
  • Renfield
  • Haunted Mansion
  • The Last Voyage of Demeter
  • Megan
  • Sessiz Bir Yer 3
  • The Exorcist

1. Knock at the Cabin

M. Night Shyamalan, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni filminin ismini Knock at the Cabin olarak duyurdu. Film, 3 Şubat 2023’te vizyona girecek.

2. Renfield

Renfield, Chris McKay tarafından yönetilen ve Robert Kirkman'ın orijinal bir perdesine dayanan Ryan Ridley tarafından yazılan, yakında çıkacak olan bir Amerikan kara fantezi korku-komedi filmi. Filmde Nicholas Hoult, aşık olduktan sonra işinden ayrılmaya karar veren Kont Drakula'nın uşağı Renfield rolünde.

3. The Last Voyage of Demeter

Last Voyage of the Demeter, Bragi Schut'un bir hikayesine dayanan ve André Øvredal tarafından yönetilen Zak Olkewicz'in senaryosunu yazdığı yeni bir Amerikan korku filmi. Film, 1897 Bram Stoker romanı Drakula'dan bir bölüm olan "Kaptan'ın Günlüğü"nün bir uyarlamasıdır.

4. Haunted Mansion

Haunted Mansion, Katie Dippold'un senaryosundan Justin Simien tarafından yönetilen, yakında çıkacak bir Amerikan doğaüstü korku komedi filmi ve başrollerde Gabbie rolünde Rosario Dawson, Harriet rolünde Tiffany Haddish, Ben Matthias rolünde Lakeith Stanfield, Owen Wilson ve Danny DeVito yer alıyor.

5. Megan

Megan, Akela Cooper'ın senaryosundan Gerard Johnstone tarafından yönetilen, yakında çıkacak bir Amerikan bilimkurgu-korku-gerilim filmi. Başrollerinde Allison Williams, Violet McGraw ve Ronny Chieng var.

6. Sessiz Bir Yer 3

Vizyon Tarihi Açıklandı John Krasinski yönetmenliğinde başarı elde eden ilk iki filmin ardından Sessiz Bir Yer serisinin üçüncü filmi de resmen duyuruldu. Fakat 2023 yılında çıkması beklenen filmin 2025 yılında vizyona gireceği açıklandı.

7. The Exorcist

Yeni The Exorcist filminin vizyona girme tarihi açıklandı. Universal ve Blumhouse, merakla beklenen korku serisinin 13 Ekim 2023 tarihinde vizyona gireceğini duyurdu.