4'ü 1 Arada Yemek Seti: Noori V01

28.11.2019 / Yiyecek / İçecek / Bilim / Teknoloji

Yemek yapmak için birçok araca ihtiyacınız olabilir, ancak şimdi Noori V01 ile bunlardan en az dördünü aradan çıkarabilirsiniz.

4'ü 1 Arada Yemek Seti: Noori V01

İlk görünüşte küçük bir taş sobayı ya da ızgarayı andıran ürün, aslında aynı anda roket ocağı, barbekü ızgarası, pizza fırını ve ısıtma özelliğini kapsayan 4’ü 1 arada konseptli bir ateşli cihaz.

noori v01, roket ocağı, barbekü ızgarası, pizza fırını ve ısıtma özelliğini kapsayan 4ü 1 arada konseptli bir ateşli cihaz

Noori ismi ile ortak bir ateş etrafında gerçekleştirilen toplumsal yemek ritüellerinin önemini vurgulayan bu muhteşem ürün, kompakt tasarımı ile bunu oldukça kolaylaştırıyor. V01, bir yerden başka bir yere taşınabilmesi için üç adet karbon çelik janttan oluşan ayaklara ve hareket kabiliyeti sağlayan dengeleyici bir tripoda sahip. Ayrıca ısıya dayanıklı beton bir gövdesi mevcut.

Noori V01’in modüler tasarımı, kullanıcısının birkaç saniye içerisinde bir pişirme aktivitesinden diğerine kolayca geçiş yapmasını sağlıyor. Beton gövdesi uzun süre ısıyı tuttuğu için, kısık ateşte lezzetli et yemekleri yapmanız da mümkün. Yine, 400 dereceye ulaşabilen sıcaklığı ile sadece 4 dakikada pizza pişirebilirsiniz. Ek olarak, hazırladıklarınızı afiyetle yerken V01’in etrafında toplanıp içinizi ısıtabilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz.

noori v01 ile 400 dereceye ulaşabilen sıcaklığı ile sadece 4 dakikada pizza pişirebilirsiniz

Evet, böyle bir deneyime hazır olabilirsiniz ama ücreti konusunda da nefeslerinizi tutmanız gerekiyor. Mevcut haliyle Noori V01, 3,200 dolarlık online satış fiyatıyla şimdiden sıcaklığını hissettirmiş durumda.

noori v01 grill,noori barbekü,noori barbecue