Adidas'ın Marka Elçisi Oldu

17.12.2019 / Moda / Magazin / Genel

Küresel çapta, ünlü isimlerle iş birliği yapan Adidas, Türkiye’de de son zamanların sevilen ismi Zeynep Bastık ile anlaşma imzaladı.

Adidas'ın Marka Elçisi Oldu

Sporun, yaşamları iyi yönde değiştirme gücüne inanan Adidas, marka elçisi seçtiği Zeynep Bastık ile önümüzdeki dönemde yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor.

2019 yılını geride bırakan Adidas Türkiye, 2020 yılına marka elçisi olarak iş birliğine gittiği Zeynep Bastık ile dinamik bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Adidas Türkiye, yeni marka elçisi oyuncu ve şarkıcı Zeynep Bastık ile çeşitli platformlarda gençleri merceğine aldığı projelere imza atacak.

Adidas ile yaptığı uzun soluklu iş birliğine dair Zeynep Bastık şu sözleri söyledi.

Adidas çocukluğumdan beri bana ilham veren markalardan biri oldu. Yıllar önce parti temalı 50. yıl Originals reklam filminde, müziğine ve stiline hayran olduğum onlarca ismi aynı videoda gördüğümdeki heyecanımı hala hatırlıyorum. Sahneye çıktığım günler tepeden tırnağa Originals giydiğimde kendimi rahat, şık ve özgür hissederdim. Şimdi ben de Adidas’ın marka elçilerinden biri oldum! Bu benim için çok ayrı bir gurur. Adidas’la birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bizi takipte kalın