Animesever Sanatçının Ünlü Karikatürleri

10.07.2020 / Kültür / Sanat / Eğlence

İllüstratör Robert Dejesus, geleneksel karikatürlerin ilginç enerjisini kendi etkileyici anime benzeri stiliyle birleştiriyor.

Animesever Sanatçının Ünlü Karikatürleri

Dünyanın dört bir yanından dönüş yapan insanlar, fotoğraflarını tuhaf çizgi film karakterlerine dönüştürmesi için onu görevlendirdi çünkü sanatçı, onların portredeki en önemli özelliklerini vurgulayarak her bireye özgün bir karakter oluşturabiliyor.

illustrator robert dejesus cartoon drawing

Büyüleyici ve sevimli stili inanılmaz derecede çok yönlüdür. Bununla birlikte, çizgi film portrelerini oluşturan temel şey, Robert Dejesus'un keskin şekiller anlayışıdır. Karakterlerini çekici bir esneklikle göstermek için geometrik şekiller kullanır.

Yetenekli karikatürist, bunun yanı sıra YouTube kanalına çizim konusunda eğitim videoları da yüklüyor. Sanatçının eBay'ini ziyaret ederek kendi karikatür resminizi oluşturmasını isteyebilir, Youtube kanalı üzerinden videolarını takip edebilir ya da daha fazla çalışmasını görmek için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Ayrıca galerimizden sizin için derlediklerimize göz atabilirsiniz.

illustrator robert dejesus anime lover drawing gallery