Arda Turan ve Berkay Kavga Etti

11.10.2018 / Moda / Magazin / Genel

Futbolcu Arda Turan, Şarkıcı Berkay ile girdiği kavgada Berkay’ın burnunu kırdı. Olay Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı mekânda gerçekleşti.

Arda Turan ve Berkay Kavga Etti

Medipol Başakşehir forması giyen ünlü futbolcu Arda Turan, Emirgan'daki Gizli Kalsın adlı mekanda şarkıcı Berkay'ın burnunu kırdı. Olay, Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e asılması sonucu gerçekleşti.

Özlem Ada Şahin’in yaptığı açıklamaya göre Arda Turan, “Çok güzel kızsın. Evli olmasan seni kaçırazdım” şeklinde cümle kullandı. Bu söylemlerden sonra da eşi Berkay ile Arda Turan kavga etti. Kavgada Arda Berkay’ın burnunu kırdı.

Berkay

Berkay Mahkemeye Gidiyor

Ünlü şarkıcı Berkay, kavga sonrası ameliyat olup olmayacağı ile ilgili de bilgi verdi. Berkay’ın yaptığı açıklama şu şekilde:

Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var.

Konu ile ilgili şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin ise şöyle konuştu:

Bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi.

Berkay tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi?

Arda'nın doğum yapmak üzere olan eşi Aslıhan Doğan, benim konuştuğum görüştüğüm bir arkadaşım. Olay olduğu sırada evde oturuyormuş. Sabah saat 6'da Aslıhan'ı arayıp her şeyi tek tek anlattım. Olay sonrası Arda eline bir silah alıp sabah hastaneye Berkay'ın yanına geldi. 'Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.' dedi.”