Avengers: İnfinity War (2018)

17.04.2023 / Sinema / Genel

Avengers serisinin son filmi olan Infinity War, Marvel Sinematik Evreni'nin en büyük bütçeli ve en kapsamlı filmlerinden biridir.

Avengers: İnfinity War (2018)

Bu filmde, Marvel evrenindeki en güçlü kötü adam Thanos, evreni yok etmek için altı sonsuzluk taşını toplamaya çalışırken, tüm Marvel kahramanları bir araya geliyor. Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow, Scarlet Witch, Black Panther, Spider-Man, Doctor Strange ve birçok diğer kahraman, Thanos ve onun güçlü ordusuyla karşı karşıya kalıyor.

Serinin yönetmenleri olan Anthony ve Joe Russo kardeşler, büyük başarılarını son filmle de taçlandırarak yükselişlerine devam ettiler. Avengers: Infinity War filmini, aksiyon dolu sahneleri, duygusal anları ve karakterler arasındaki mükemmel uyumla birlikte dünyada en çok gişe hasılatı elde eden 5 filmden biri yapmayı başardılar.

Vizyona girdiği yıl, dünya genelinde 2 milyar dolardan fazla hasılat elde eden ve hayranları tarafından büyük beğeni toplayan film, Marvel hayranları için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım.