Bad Boys Geri Dönüyor

11.09.2019 / Sinema / Eğlence

Will Smith ve Martin Lawrence’ı bir kez daha bir araya getiren Bad Boys For Life’ın ilk fragmanı resmi olarak paylaşıldı.

Bad Boys Geri Dönüyor

90’ların ortalarında aksiyon filmlerinin en iyilerinden birisi olarak gösterilen Bad Boys serisi, devam filmi olan For Life ile ekranlara geri dönüyor. Serinin başrol oyuncuları Will Smith ve Martin Lawrence’ı tekrar yeni filmde göreceğiz.

bad boys for life

Will Smith ve Martin Lawrence ikilisinin yer alacağı film 17 Ocak 2020’de vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda bu iki başrol ismin yanı sıra Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Joe Pantoliano, Happy Anderson, Paola Nunez, Charles Melton gibi isimler yer alıyor.

Bad Boys For Life'ın ilk filmi 1995 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. İkinci film ise 2003 yılında hayata geçirilmişti. Son olarak Aladdin filmiyle karşımıza çıkan ve Gemini Man ile büyük bir heyecana neden olan Will Smith, bir kez daha Mike Lowery karakterini canlandırıyor.

bad boys for life

İlk iki filmin yönetmen koltuğuna Transformers serisiyle hatırladığımız Michael Bay otururken Bad Boys For Life'ın yönetmen koltuğuna Black ve Patser filmlerine imza atan Adil El Arbi ve Bilall Fallah oturuyor. Arbi ve Fallah ayrıca Beverly Hills Cop 4'un da yönetmenliğini üstlenecek. Bad Boys serisinin ilk filminden 144 milyon dolar gişe hasılatı elde edilmişti. Bunun üstüne ikinci filmin çekilmesi kaçınılmaz hale gelmişti.

bad boys for life

Filmin Konusu

Miami'li narkotik polisleri Mike Lowrey ve Marcus Bennett’in, serinin devam filminde Armando Armas isimli bir uyuşturucu karteli patronunun peşine düşüyorlar. Aksiyonun, komediyle harmanlanarak seyirciyle buluştuğu Bad Boys serisinin bu filminde, Dedektif Mike’ı oldukça tehlikeli durumlarda göreceğiz.

bad boys for life

Bad Boys For Life'ta başkahramanlarımız Marcus ve Mike, son kez bir maceraya açılıyorlar. Miami'de polis olarak görev yapan ikili, yine bulaşmaması gereken bir olaya bulaşıyor. Modern ve uzman bir polis biriminin yolu Bad Boys ile karşılaşır. Çünkü Miami yeni bir tehlike ile karşı karşıyadır. Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike'ı öldürmesi için gönderilmiştir.