Barnett Ailesinin Hikâyesi

10.03.2023 / Genel

Kristine Barnett isimli 3 çocuk annesi kadın, 9 yaşında bir çocuğu evlat edinir. Fakat o çocuk aslında 22 yaşında ve sosyopattır.

Barnett Ailesinin Hikâyesi

9 yaşında evlatlık edindiği Natalia’yı terk ettiği için suçlanan anne, çocuğunun 9 değil 22 yaşında olduğu ve kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyince bir anda ortalık karıştı.

Kristine ve eşi Michael, Ukrayna doğumlu Natilia’yı 2010 yılında evlatlık edindiler. 2013 yılında ise Kanada’ya taşınma kararı aldılar. Taşınmadan bir hafta önce de Natilia’yı eski evlerinde bırakıp gitmeyi planlıyorlardı.

barnett ailesi

Bu plan ortaya çıkınca polis tarafından suçlandılar. Polis, aileyi cücelik hastalığı çeken Natalia’yı bu süreçte eve terk ettikleri iddiasıyla suçlamaya başladı. 45 yaşındaki anne ise yaptığı savunmada kendisinin kurban olduğunu dile getirdi.

Kristine, evlatlık edinirken imzaladığı belgelerin sahte olduğunu ve kızının 9 değil 22 yaşında olduğunu belirtti. Ayrıca kendilerini uykuda bıçakla öldüreceğine dair tehditlerde bulunduğunu ve içeceklerine çamaşır suyu katarak zehirlemek istediğini söyledi. Hatta bir keresinde Natalia’nın kendisini elektrikli bir çite iterek öldürmeye kalktığını da dile getirdi.

Kristine Barnett, verdiği bir röportajda şunları dile getirdi:

Aile üyelerini öldürmek, onları bir battaniyeye sarıp arka bahçeye gömmek istediğini söyledi. Bunlarla ilgili resimler de çiziyordu. Onu kahveme çamaşır suyu katarken gördüm. Ne yaptığını sorduğumda ise ‘seni zehirlemek istiyorum’ dedi.

barnett ailesi

Kristine, medyanın kendisini çocuk istismarcısı gibi gösterdiğini ama ortada bir çocuğun olmadığını söylüyor.

Natalia bir kadındı. Regl oluyordu. Yetişkin dişleri vardı. Doktorlar da yetişkinlere özgü bir psikolojik hastalığının olduğunu doğruladılar. Natalia hareket halindeki arabanın camından atlıyordu. Aynalara kan bulaştırıyordu. Küçük çocuğun yaptığını hayal edemeyeceğiniz şeyler yapıyordu.

Jake isimli otizimli bir çocukları olan Barnett ailesi, Natalia’yı kabullendiklerini ve asla dışlamadıklarını belirtti. Ancak Natalia’nın sorunlarının ortaya çıkması aileyi zor durumda bıraktı. Evrakların neden yanlış olduğu konusunda da aklında soru işaretleri oluşmaya başlamıştı.

Eve ilk geldiğinde onu duşa soktum. Genital bölgesinde tüylenmeler vardı. Bana 6 yaşında olduğu söylendi ama o yaşlarda kimsede o kadar tüy olamazdı.

Yapılan kemik araştırmalarında Natalia’nın o dönemlerde en az 14 yaşında olabileceği doktorlar tarafından açıklanıyor. Psikolojik sorunları olduğu da ortaya çıkıyor. Hastaneye yatan Natalia, çocuk olmadığını ve aile üyelerini öldürmek istediğini doktorlara da söylüyor.

barnett ailesi

Doktor raporu ve Hâkim kararı ile Natalia’nın doğum tarihi 1989 olarak düzeltiliyor. Barnett’lar Natalia için ayrı bir daire tutup kimliğini yeniliyor. Ardından Kanada’ya taşınan çift, arkalarında Natalia’yı bırakıyor. Natalia ise tek kalınca tekrar çocuk gibi davranıyor. Polis ise aileyi bulup “sorumsuzlukla” suçluyor.

Eve bir çocuk getirdiğinizde çocuk olmasını beklersiniz. Böyle bir suçlama bana göre değil. Defalarca kez Natalia’nın çocuk olmadığını kanıtladık ama hala bizi suçluyorlar. O bir çocuk değil