Bayramlıkları Hediye Ettik

09.07.2022 / Genel

Bir yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Fesleğen Pati Derneği faaliyetlerine hızla ve daha da büyüyerek devam etmekte.

Bayramlıkları Hediye Ettik

Birçok konuya çözüm bulmaya ve birçok farklı konuya çözüm olmaya can atan genç gönüllülerle beraber hazır bayram yaklaşırken birlik berberliğin en yoğun hissedildiği zamanda çocuklara bu yaşlarında birliği ve yardım etmeyi aşılamak tabiki en temelinde de mutluluklarının bir parçası olmak için iki haftalık süreçte Fesleğen Pati ve Prestij Kurs sahibi Hasan Gürler birden fazla okula bayramlık hediye etti.

Bir çocuğun küçüklüğünde aldığı ilk intibaların bütün ömrünce devam ettiğine inanan ve bunu desteklemek için Fesleğen Pati ile bu güzel projeye ortak olan Hasan Gürler " Böyle güzel projelerde böyle iyi insanlarla ortak bir amaca hizmet ettiğimiz için çok mutluyuz" dedi. Ayrıca üniversite öğrencilerinden oluşan bu gönüllü ekibe desteğini elinden geldiğince sürdürmek ve çevresindeki insanlara da gençlere destek vermenin önemini aşılamak istediklerini de eklediler.

Fesleğen Pati gençlerin birçok şeyi başarabileceğine olan inancını topluma kazandırmakta yardımcı oldukları ve bu süreçte destek oldukları için Prestij Kurs'a teşekkür etti. Her şeyin sevgiyle başladığı diğer projelerde görüşmek dileğiyle.