Bebek Ariel'in İllüstrasyon Yaşamı

02.09.2021 / Eğlence / Kültür / Sanat

Çoğu aile hayatlarını fotoğraflarla belgelerken, Tel-Aviv'de yaşayan illüstratör Yehuda Devir ve eşi Maya, anılarını sanat yoluyla saklıyor.

Bebek Ariel'in İllüstrasyon Yaşamı

Devam eden çizgi roman dizisi One of Those Days (O Günlerden Biri), karısı Maya ve küçük kızları Ariel ile yaşadıklarını eğlenceli bir biçimde bizlere sunuyor. Bu ayın başlarında Ariel ilk doğum gününü kutladı ve Yehuda Devir bu önemli dönüm noktasını yeni bir illüstrasyonla kutladı.

Ariel'in dev bir hediye yığınının dibinde oturduğunu gösteren en son doğum günü temalı illüstrasyonu, kendisinin ve karısının sevimli kızlarına ne kadar düşkün olduklarını ortaya koyuyor. Maya, "Tam bir yıl önce karnımda beni geceleri ayakta tutan küçücük bir şeydin ve şimdi beni geceleri ayakta tutan minik bir insan haline geldin. Hayatıma girdiğinden beri gecelerim günümün en güzel parçası!” diyerek sevgisini anlatıyor.

Sanatçı, dışarıdan bakıldığında ne kadar gülünç gözükse de ebeveynliği dürüst bir şekilde tasvir etmekten çekinmiyor. Fakat neyle karşı karşıya oldukları önemli değil. Devir ve Maya’nın tasviri, sevgi dolu bir ekip çalışması olarak gösterilirken, bebek Ariel her zamanki gibi mutlu görünüyor.

One of That Days'in en yeni illüstrasyonlarından bazılarına göz atmak için galerimizi ziyaret edebilir ya da bu muhteşem ailenin Instagram ve Youtube hesabını takip edebilirsiniz.

Yehuda Devir One of Those Days illustration gallery