Bekar Rusları Türkiye'ye Göndermeyin

20.10.2021 / Moda / Magazin / Genel

Rus vekil Vitaly Milanov, Rus kadınlarını Türk erkeklerinden korumak için Türkiye’ye tatile gönderilmelerinin yasaklanmasını talep etti.

Bekar Rusları Türkiye'ye Göndermeyin

Türk erkeklerinin yalnız olan Rus kadınlarını baştan çıkardığını söyleyen Rus vekil Vitaly Milonov, 'bekar kadınların Türkiye'ye seyahati yasaklansın' dedi.

bekar rus kadınlarını türkiyeye göndermeyin

Türkiye, Rus turistler için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Özellikle turistlerin Türkiye'de tatil için geniş imkanlara sahip olmaları memnuniyeti artırıyor.

Ancak Rusya'da gündem farklı. Birleşik Rusya Partisi’nin St. Petersburg Milletvekili Vitaly Milonov, ülkedeki bekar Rus kadınların Türkiye tatili hakkında bir öneride bulundu.

bekar rus kadınlarını türkiyeye göndermeyin

Ülkede yayın yapan “Govorit Moskva” radyosunda yaptığı konuşmada, evli olmayan Rus kadınlarının Türkiye’ye tatile gitmemesi gerektiğini söyleyen Rus milletvekili, bu önerisini Türk erkekleri suçlayarak savundu. Milanov konuşmasına şöyle devam etti:

Çoğu zaman birçok Rus kadını, kendilerini baştan çıkaran Türk erkeklerine yenik düşerek kullanıldığını anlamıyor. Büyük aşktan sonra doğan çocuk, bu Türk paşasının malı oluyor. Anne ise tüm haklarından mahrum ediliyor.

Milletvekili, bu tür aşk hikayeleri hakkında birçok şikayet aldıklarına işaret ederken, evli olmayan Rus kadınların Türkiye‘ye seyahat etmesinin yasaklanması gerektiğini de sözlerine ekledi.