Birbirinden Eğlenceli 10 Hediye

2.12.2019 / Eğlence / Genel

Hediyeleşmek evrensel anlamda toplumların edindiği en güzel adetlerden biridir ama başkasının seveceği bir şeye karar vermek oldukça zordur.

Birbirinden Eğlenceli 10 Hediye

Evet, dünya üzerinde yüzlerce kültür ve popüler deneyim sonucunda oluşmuş pek çok hediyelik eşya mevcuttur. Hatta kendimize gelince sürekli bir şeyler almak ister, ya bulunamadığı ya da maddi olarak yetersiz kalındığı için hayıflanırız. Ama söz konusu hediye olunca, sanki 1 metrekare alana sıkışmış gibi hissederiz.

ne hediye alsam derdine son

Hediye, birisinin gönlünü hoş tutmak için harika bir yöntem. Bu yüzden, o kişinin seveceği bir şeye odaklanmak en doğrusu. İşte hediyeleşmede insanları en zora sokan şeyin temeli de bu.

Gelin, “ne hediye alsam?” derdine son vermek için, bu kararsızlığınızı biraz olsun giderecek, birbirinden hoş ve eğlenceli 10 hediyelik eşyaya göz atalım.

Kazı-İzle Poster

Film izlemeyi seven arkadaşlarınızı 100 kült filmi izlemeye davet eden bu posterde, izlemek istediğiniz ya da izlediğiniz filmlerin üzerini kazıyarak kendinize renkli bir duvar kağıdı oluşturabilirsiniz.

film severlere hediye kazı izle poster

Satın almak için tıklayın.

Parlak Şişe Tıpası

Bir insanın doğum ayını temsil eden doğum taşı, sade şişelerin havasını değiştiriyor. Sevdiklerinizin doğum gününü renklendirebilirsiniz.

Doğum taşı ile yapılmış parlak şişe tıpası

Satın almak için tıklayın.

Çiçek Reçineli Bileklikler

Gerçek çiçek ve yapraklardan oluşturulan bu el yapımı bileklikler zarafeti ile büyüleyici bir duruşa sahip. Çiçekler yalnızca kadınlar için değildir, bir erkeğe de hediye edilebilir :)

çiçek reçineli bileklikler

Satın almak için tıklayın.

Aksesuarlık

Özellikle kızların en büyük problemlerinden biri, hem maddi hem de manevi olarak oldukça değer verdikleri, küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarların minimal nesneler olması. Çünkü bu şekilde olmaları, evde dahi olsa sürekli kaybolmalarına sebep oluyor. Ama böyle bir şey, hem kaybı önlüyor hem de kullanıcının rafına şirin bir hava katıyor.

küpe, kolye, bileklik için hediye aksesuarlık

Satın almak için tıklayın.

Parmak Twister

Daha önce oynadınız mı bilmiyorum ama Twister dünyanın en eğlenceli oyunlarından biridir. Oynanması için alana ihtiyacınız vardır ve vücudunuzun esnek olması gerekir. Aksi halde sakatlanabilirsiniz. Fakat bu minimal Twister ile oynayacak kişilerin ikisine de ihtiyacı olmayacak. Özellikle çiftler için birebir diyebiliriz.

hediyelik parmak twister oyunu

Satın almak için tıklayın.

Mini Waffle Makinesi

Waffle, senede en az bir kere yenen ama aşırı malzeme içerebildiği için çok da tercih edilmeyen tatlılardan biri. Büyüğü için vakit ya da nakit harcamak istemeyebilirsiniz ama ya minik kahvaltılık wafflelara ne diyeceksiniz? Kahvaltı yapmayı seven arkadaşlarınız, masasına şirinlik katacak bu makineyle, tatlı veya tuzlu aromalarla minimal lezzetler oluşturabilirler.

hediyelik mini waffle makinesi

Satın almak için tıklayın.

Mıknatıslı Not Defteri

Özellikle not almayı seven arkadaşlarınız için harika bir hediye geliyor şimdi de. Bu manyetik ciltli not defterinin sayfalarını çıkartarak ya da yeniden birleştirerek notlarını diledikleri gibi düzenleyebilirler.

mıknatıslı not defteri

Satın almak için tıklayın.

Çift Kase

Bu ergonomik el tipi kaselerle, sevdiklerinizin favori yiyeceklerini ve soslarını ayrı ayrı kaplarda ama birlikte tutmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de film seanslarında yenilecek aperatifler için birebir.

çift kase, sos için bölmesi olan kase

Satın almak için tıklayın.

Plak Görünümlü Altlık

Müzik sever arkadaşlarınız için harika bir hediye önerisi geliyor şimdi de. Yaşamın pek çok alanında; evde, kafede ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan altlıklar, bu arkadaşlarınız için eski taş plak görünümünde dizayn edilmiş.

müzik severler için taş plak bardak altlığı

Satın almak için tıklayın.

Yangın Merdiveni Rafı

Bu akıllı raf sistemi bir apartmanın yangın merdiveni görünümünde ve hediye edeceğiniz kişinin kitaplarını, vazolarını ya da oyuncaklarını sergileyebileceği harika bir armağan.

yangın merdiveni görünümlü raf

Satın almak için tıklayın.