Bubblegum Tadında Pembe Tatil Apartı

08.11.2020 / Seyahat / Kültür / Sanat

Tek renkli mekanlar denince akla yalnızca siyah veya beyaz odaları getirebilir ancak Patricia Bustos Studios, tamamen pembeden oluşan bu kiralık dairede tek renkli alanları yeniden tanımlıyor.

Bubblegum Tadında Pembe Tatil Apartı

Tasarımcıları, Madrid'de kiralık oda tercih eden yoğun tatilci akınında rekabeti zorlamak öne çıkmak için cesur bir renk şeması kullandı ve pembenin 12 tonu kullanılarak oluşturulan stüdyo dairede "estetik çılgınlık" olarak adlandırdıkları yollarıyla benzersiz bir kimlik oluşturdular.

pink apart hotel madrid

Tabi ki bu kadarla da sınırlı kalmadılar. Dar bir daireye ilave bir yatak odası ve banyo ekleyen Patricia Bustos Studios, alanı bir tatil mülkü olarak daha iyi işlev görecek şekilde yeniden tasarladı.

Estetiğin kutsallığı, kompozisyonun net bir şekilde ele alındığını gösteren çarpıcı fotoğraflardan anlaşılıyor. Tek renkli alanların tasarlanması ve genellikle iyi bir şekilde uygulanması zor bir iş ve yanlış kullanımında oldukça rahatsız edici olabilir. Ancak çok cesur olmasına rağmen alanın kendisi aşırı süslü görünmüyor.

İnce bir doku paleti ve ışıklandırma kullanılarak sade bir şekilde dizayn edilen mekanda tasarımcılar, pembenin aşırı yükünü yeşilin ve mavinin sıçramaları olan doku çeşitliliği ile renklendirdikleri mutfak ile rahatlatıyor. Çarpıcı yemek odasına derinlik katmanı ekleyen yanardöner koltuklar, mobilyaların çoğu gibi modernist tarzları takip eden sade formlarla tasarlandı.

Neredeyse tamamen pembeden oluşan bu apart, unutulmaz bir tatil deneyimi yaratmak için estetik çılgınlığı ustalıkla hazırlanmış kompozisyonla dengeliyor. Eğer böyle bir tatili iple çekiyorsanız Patricia Bustos Studios’un web sitesini ziyaret edebilir ve şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

pembe apart otel madrid

pink apart hotel holiday

pembe apart otel tatil

patricia bustos studio pink design studio

tamamen pembe dizayn edilmiş oda

pink studio

pembe stüdyo daire

pembe tatil deneyimi

bubblegum apart