Burçların Can Sıkıcı Özellikleri

4.2.2020 / Eğlence / Genel

Burçların hep güzel yanlarından bahsedilir. Bildiğinizin aksine kötü yanları da oldukça fazladır. İşte burçların en can sıkıcı özellikleri.

Burçların Can Sıkıcı Özellikleri

Koç: Koç Burcu dünyanın kendi etraflarında döndüğüne inanır. Koç Burcu bir kişi ile tanışmışsanız bunu çok iyi anlayacaksınız. Dünyada olup biten her şey sanki sadece onlar için oluyormuş gibi davranırlar. Ben merkezcilikleri ve egoist tavırları bazen sizi bıktıracak duruma gelebilir.

burçların olumsuz yönleri

Boğa: Boğa Burcu kişiler çok sabit fikirlidirler. Onlar ile tartışmaya boşuna girmeyin. Kendi fikirlerine öylesine inanırlar ki, dünyanın düz olmadığını kanıtlamak için bile saatlerce hatta belki günlerce laf anlatmanız gerekebilir. Bu inatlaşma karşısında bıkkınlık geçirebilirsiniz.

İkizler: İkizler Burcu denilince akla ilk gelen kararsızlık oluyor. Bunu bilmeyen yoktur herhalde. Ama İkizler Burcu kişiler sizi kararsızlıktan ziyade dengesiz tavırları ile hayattan soğuturlar. Bir karar verseler bile akılları her zaman diğer şıkta kalır. Acaba diğeri mi olsaydı diye söylenip dururlar.

Yengeç: Karşınızda bir Yengeç Burcu var ise ağzınızdan çıkacak her kelimeye dikkat edin. Yengeç Burcu olan kişiler aşırı alıngan ve kırılgan kişilerdir. Alınganlıkları hiç bitmez. Bu durum karşısında ne yapacağınızı bilemezsiniz. Asla kendinizi doğru düzgün ifade edemezsiniz.

Aslan: Aslan Burcu kişilerde kibir vardır. Fakat bu kibirli davranışın başkasına zararı yoktur. Aslan Burcu kişiler tembellikleri ile karşısındakilere bıkkınlık yaşatır. Aslan Burcu olan kişiler çalışmaktan nefret ederler. Evren, Aslan Burcu olan kişilere hizmet etmek için yaratılmıştır.

burçların en can sıkıcı özellikleri

Başak: Başak Burcu olan kişiler tam anlamıyla bir detaycıdır. Her konuda en detayına kadar inip orada boğulan Başak Burcu kişiler, karşısındakileri de beraberinde o detaylarda boğmak ister. Bu durumda sizi yer bitirir. O yüzden Başak Burcu kişilere her şeyi anlatmamaya çalışın. Yoksa sizin görmediğiniz, aklınıza bile gelmeyecek olan detaylarda beraber boğulmaya başlarsınız.

Terazi: Her insan kendisini beğenir. Ama Terazi Burcu olan kişiler kendilerinin inanılmaz tatlı bir kişi olduklarına inanırlar. Bu sürekli dile getirmekten de gocunmazlar. Terazi Burcu kişiler, kendilerini dünyanın en uyumlu, en iyi ve melek gibi görürler. Tabi bu durum sadece kendi bakış açılarıdır.

burçların kötü özellikleri

Akrep: Tam bir plancı burçtur. Etrafındaki herkesin de o planlara uymasını bekler. Akrep Burcu bir kişinin planını bozarsanız vay halinize. Sakın gözüne gözükmeyin. Hem de uzun bir süre.

Yay: Hayatı deli dolu yaşamayı severler. Bu durumun neresi kötü diye sorarsanız, hayat sadece Yay Burcu olanlar için deli doludur. Yay Burcu olan kişiler kendi mutlulukları ile başkalarının canını sıkabilirler. Kendi mutluluklarından başka hiçbir şeyi düşünmezler.

Oğlak: Cimriliğin beden bulmuş halidir diyebiliriz. Nerede bir indirim varsa oraya koşarlar. İndirimleri asla kaçırmazlar. Bu durum bazen can sıkıcı olabilir. Yeri geldiğinde 10 kuruş için daha uzaktaki mağazaya gidebilirler.

Kova: Oğlak Burcu kişilerin aksine memnuniyetsizliğin beden bulmuş hali diyebiliriz. Kafaları oldukça rahat olmasına rağmen bir türlü memnun olmazlar. Hayattan asla yetinemezler. Dünyaya her şeyi eleştirmek için gelmişlerdir.

Balık: duygusallık üzerine kurulmuş bir dünyaları vardır. Balık Burcu bir arkadaşınız sizin ile konuşmak isterse en yakın markete gidin ve en büyük en bol rulo mendillerden alıp öyle gidin. Abartısız saatlerce ağlayabilirler. Ağlamaktan kendileri alı koyamazlar. Sizin için can sıkıcı olsa da onlar için ağlamak bir rahatlatıcı etkendir.