Büyüleyici Su Altı Restoranı

23.08.2019 / Yiyecek / İçecek / Seyahat

Deneyimlemek, iyi bir yemeğin en önemli kısımlarından biridir. Üst düzey bir restoran, o gün yiyeceğiniz yemeği unutulmaz bir öğüne çevirir.

Büyüleyici Su Altı Restoranı

Anantara Kihavah Maldives Villas tatil köyünde bulunan SEA Restoran, size eşsiz bir yemek anısı sağlayacak mekanlardan biri. Adından da anlaşılacağı gibi, tamamıyla denizle çevrili olduğunuz bu mekanda, dünya mutfağından oluşan zengin bir menüden kendinize has ziyafetinizi oluşturabilirsiniz.

Anantara Kihavah Maldives Villas sea restoran

SEA Restoran, denizin kristal berraklığının manzarası ve seyrettiğiniz hareketli su yaşantısıyla, adeta sürekli değişen motiflerle sizi kendisine çekiyor. Özellikle camların yanında bulunan masalarda oturarak, rengarenk balıklardan, resif köpekbalıklarından, vatozlardan ve yılanbalıklarından oluşan trafik akışını yakından izleyebiliyorsunuz.

büyüleyici su altı restoranı

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi yapılan bu lüks mekanda, böylesine inanılmaz bir yemek atmosferinde bulunmak biraz cep yakıyor tabi. Kahvaltı kişi başı 200 dolardan, öğle ve akşam yemeği ise 295 dolardan başlıyor. Değip değmeyeceğine siz karar verin artık.