Çevre Dostu Lüks Seyahat Karavanı

24.09.2019 / Seyahat / Bilim / Teknoloji

Konfordan ve tarzdan ödün vermeden size göçebe bir seyahat imkanı kılan Living Vehicle 2020 serisi, çevre dostu olması ile ön plana çıkıyor.

Çevre Dostu Lüks Seyahat Karavanı

%100 alüminyum bir yapıdan oluşan bu karavanda hiçbir şekilde atık oluşturulabilecek bir madde kullanılmamıştır. Bu tasarım bir önceki modelden farklı olarak otomotiv sınıfı lityum pil ve %200 daha fazla güneş enerjisi ile çalışmaktadır.

Living Vehicle 2020 iç dizayn 1

Ekstra enerji, klima ünitesi, mikrodalga fırın ve merkezi vakum sistemi kullanımı gibi olanaklarla konforun en üst düzeye çıkarılmak istenildiğini 2020 serisinde, 4-6 kişilik uyku imkanı da sağlanmaktadır. Nötr tonlarda dekore edilmiş odada, kraliçe yataklı ve tavan pencereli bir ana yatak odası bulunmaktadır.

Uyku bölümlerinin dışında, yemek ve oturma alanı ile buzdolabı, bulaşık makinesi ve isteğe bağlı üç brülörlü fırın ve set üstü ocak içeren elektrikli bir güneş enerjisi mutfağı vardır. Duş ve tuvaleti diğer modellere göre daha geniş olmakla birlikte, kapalı alana biraz ferahlık katmak için tavan penceresi de yer almaktadır.

Living Vehicle 2020 iç dizayn 2

Dış mekan açısından oldukça tatmin edici bir görüntü sunan bu yürüyen şık ev, geniş cam, balkon ve güneş panelli bir dış cepheye sahip olmasıyla, size adeta, gönül rahatlığı ile misafir ağırlayacak bir konsept sunmaktadır. Dilerseniz balkonunda tek başınıza kahvenizi yudumlayabilir, dilerseniz misafirlerinizle mangal keyfinin tadına varabilirsiniz.

Living Vehicle 2020 iç dizayn 3