Çiçek Açacağınız 20 Gül Dövmesi

12.04.2022 / Eğlence / Kültür / Sanat

Kalıcı bir dövmenin meşakkatli bir süreci olmasına rağmen, dövme yaptırmak birçoğumuz için özenilen ve estetik bulunan bir hobidir.

Çiçek Açacağınız 20 Gül Dövmesi

Fakat geleneksel bir vücut sanatı olan dövmenin orijinali ömür boyu size eşlik edeceği için, yaptırmak konusunda pek çok zaman tereddüt ederiz. İşte tam da bu sebeple gül motifi, dövme tarihi boyunca en çok tercih edilen motiflerden biri olmuştur. Çünkü klasiktir ve zamansız bir güzelliğe sahiptir.

Eğer başlangıç için bir gül dövmesine sıcak bakarsanız, geriye sadece ne tarz olacağı ve vücudunuzun neresini süsleyeceğine karar vermeniz gerekir. Popüler olması nedeniyle, bu çiçeği herhangi bir tarzda elde edebilirsiniz. Tüm narin yapraklarını ve canlı renklerini sergileyen gerçekçi bir şekilde işlenmiş bir gül isteyebilir ya da bir suluboya resminin tasasız akışkanlığıyla yeniden yaratılacak bir gül dövmesi tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak gül, kollarınıza veya sırtınıza yayılan daha büyük bir tasarımın parçası olabilir.

İşin hilesi, beğendiğiniz ve yıllarca memnun kalacağınız bir stili seçmekte yatıyor. Bu sayede cildiniz çiçek açabilir. Seçiminize yardımcı olmak için derlediğimiz en iyi gül dövmelerinden bazılarını görmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

En iyi 20 gül dövmesi galeri