Çift Katlı ve Asansörlü Karavan

20.02.2021 / Seyahat / Bilim / Teknoloji

SAIC Maxus'un yeni Life Home V90 Villa Edition adlı karavanı, asansörü ve akıllı ev teknolojisine sahip oluşuyla dikkat çekiyor.

Çift Katlı ve Asansörlü Karavan

Karavan hayali kuran insan sayısı özellikle pandemi döneminde bir hayli artmış durumda. Karavan ile izole yaşam sürmek, istedikleri zaman istedikleri yerde konaklayıp diledikleri yeri gezmek karavan hayali kurmanın başlıca sebepleri arasında yer alıyor.

çift katlı ve asansörlü karavan

Life Home V90 Villa Edition, sahiplerini iki yeni özellik sunuyor. Park halinde ana gövdesi iki yana doğru genişleyebilirken yine park halinde yukarı doğru da genişleme imkânı sunuyor. Dolayısı ile genişlemeleri sonucunda villa gibi görünüyor. İki katlı olabilen Life Home V90 Villa Edition, akıllı teknoloji ile donatılmış durumda. İkinci katı genişletildiğinde asansörü kullanarak üst kata çıkabiliyorsunuz.

Son teknoloji ile donatılan C Sınıfı karavan yeni Asya RV ailesinin amiral gemisi olarak nitelendiriliyor. Bu kadar teknolojik olmasının yanı sıra ağırlığından dolayı virajlı ve eğimli yollarla birlikte engebeli yollarda da kullanım zorluğu yaşatabiliyor.

life home v90 villa edition

Eğer maceralı bir kamp planınız varsa size uygun olmayabilir ama sabit bir kamp alanında uzun süre kalmak istiyorsanız Life Home V90 Villa Edition konforundan mahrum kalmamalısınız. Aradığınız her şey bu karavan içerisinde sizin olacaktır.

çift karlı karavan

Park halinde ortaya çıkan ikinci kat, tamamen cam balkon keyfi sunuyor. Burada çayını yudumlarken doğanın eşsiz güzelliğini seyredebilirsiniz. Ayrıca camların tonunu siz ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede dışarıdan kimse sizi göremeyebilir.

Üst kat 12,4 metrekare, alt kat ise ikili yan duvar genişletmeleri sayesinde daha büyük 20 metrekareye çıkabiliyor. Aracın kokpiti ve yaşam alanındaki elektronik cihazlar Maxus’un X-Connect RV akıllı sistemi üzerinden kontrol edilebiliyor.

asansörlü karavan

karavan maxus