Cildinizi Pawfect Dövmeleriyle Süsleyin

07.10.2020 / Eğlence / Kültür / Sanat

Dövmeyi seviyorsunuz ancak sürekli olmasından dolayı korkuyor musunuz? New York merkezli Tattly'nin sizin için bir çözümü var.

Cildinizi Pawfect Dövmeleriyle Süsleyin

Dünyanın dört bir yanından yetenekli sanatçılarla işbirliği yaparak geçici dövmeleri geliştiren Tattly’nin en yeni setleri, Berkley Illustration'tan Ryan ve Lucy Berkley tarafından tasarlandı ve hayvanlar aleminin çeşitliliğinden ilham alıyor.

tattly tattoo cat club seti

Cat Club seti, dört karizma kedinin ikişerden toplamda sekiz adet dövmeye sahiptir. Bu kedilerin her biri ayrı bir estetikle çizilmiştir. Kalp şeklinde güneş gözlüğü ve gökkuşağı baskılı bir tişört giyen renkli bir kedi yavrusu, dahi görünümlü spor okuma gözlükleri ve puantiyeli düğmeli, kırmızı-beyaz çizgili tişörtlü gösterişli bir smokin kedisi ve kuşatılmış bir serseri kedi.

Benzer şekilde, Hayvan Topluluğu seti, su samuru, kara ayı ve horoz da dahil olmak üzere sekiz farklı hayvan türünün kişiliğini sergilemektedir. Gerçekçi bir büst formatında çizilen karakterler, modaya uygun çeşitli şık kıyafetlerle resmedilmiştir.

Çeşitli hayvanlardan ilham alan daha fazla dövme seti görmek ve satın almak için My Modern Met Store'u ziyaret edebilirsiniz.

tattly tattoo geçici hayvan dövmeleri