Çocukların Günlük Büyüleyici Anları

16.05.2022 / Fotoğraf: Meg Loeks / Eğlence / Kültür / Sanat

Fotoğrafçı Meg Loeks, aile portrelerinde, çocuklukların sihirli ruhunu yakalarken aynı zamanda onların büyümelerini kayıt altına alıyor.

Çocukların Günlük Büyüleyici Anları

Michigan'ın kırsal kesimlerinde yaşayan Loeks, beş çocuğunun muhteşem fotoğraflarını çekiyor. Portföyündeki samimi ve sıcacık hissettiren görselleri, montaj programlarıyla titizlikle şekillendiriyor.

Meg Loeks'in ailesine duyduğu hayranlık her fotoğrafta kendini belli ediyor. İşinin nostalji ve ev etrafında yoğunlaştığını ifade eden sanatçı çalışmasıyla ilgili şunları söylüyor:

Arada kalmış, belki birçok zaman basit gibi görünen anlara ve günlük sıradan şeylere yoğunlaşıyorum. Çocuklarım benim en büyük ilham kaynağım ve onlarla basit olayları renk, hikâye anlatımı ve daha fazlasını kullanarak sanatsal portrelere dönüştürmeyi seviyorum.

Çekim ve montaj konusunda yüz yüze ve çevrimiçi atölyeler de gerçekleştiren popüler sanatçının, yakaladığı sihirli anlardan bazılarına göz atmak için galerimizi ziyaret edebilir ve daha fazlası için Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Meg Loeks Children Magical Moment Galery