Derya Uluğ Konseri İptal Edilsin

4.07.2019 / Kültür / Sanat / Spor

Fenerbahçe taraftarı ünlü pop sanatçısı Derya Uluğ, 3 Temmuz’da yaptığı açıklamalar ile Trabzonsporlu taraftarları kızdırdı.

Derya Uluğ Konseri İptal Edilsin

19 Temmuz'da Trabzon'da sahne alacak olan Fenerbahçe taraftarı Derya Uluğ, 3 Temmuz paylaşımlarının ardından Trabzonsporlu taraftarların tepkisiyle karşılaştı.

Derya Uluğ

Fenerbahçeliliği ile bilinen pop sanatçısı Derya Uluğ, Trabzonsporlu taraftarları kızdırdı. Derya Uluğ, sosyal medya hesabından ''3 Temmuz bir kumpastır. Aynı zamanda diriliştir, direniştir'' şeklinde mesaj paylaşırken ardından ''Başta Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman, yönetim ve oyuncularımız olmak üzere tüm Fenerbahçe camiasının hakkı yenmiştir. Unutmadık unutmayacağız'' ifadelerini kullandı.

Derya Uluğ

Trabzon'da konser verecek

Bu yıl 29.'su düzenlenecek Trabzon Akçaabat Festivali'nde sahne alacak olan Derya Uluğ'a 3 Temmuz paylaşımlarının ardından tepki yağdı. Trabzonsporlu taraftarlar, 19 Temmuz'da Akçaabat'ta sahne alacak olan sanatçıyı Trabzon'da istemediklerini yayınladıkları mesajlarla dile getirdiler. Trabzonsporlu taraftarlar, Akçaabat Belediyesi'ne Derya Uluğ konserinin iptal edilmesi için çağrıda bulundular.