Dünyadaki En Tatlı Minibike: Volkspod

19.11.2019 / Bilim / Teknoloji

Tasarımcı Brent Walter, eski bir Volkswagen Beetle'dan tamamen yeni bir taşıt oluşturarak son zamanların en başarılı dönüşümünü yakaladı.

Dünyadaki En Tatlı Minibike: Volkspod

Volkspod olarak adlandırılan bu mini bisiklet, çamurlukların akılcı kullanımı sayesinde, VW Bug'ın ikonik eğrisine sahip konforlu ve minimal bir şekilde tasarlandı. Oldukça sevimli bir görünümü olan bu araç, sadece sürüyor oluşunuzdan dolayı bile sizi mutlu edebilir.

79cc motora sahip, VW Beetle'nin orijinal renkleri olan huş yeşili ve pastel mavi boya ile sunulan Volkspod, önüne yerleştirilen VW logosu ile de adeta kökenlerini hatırlatır.

volkswagen minibike volkspod

Şu anda tek sorun imalatı gibi görünüyor. Bu minibike kreasyonları viral hale geldikten sonra, şu anda tıbbi ekipman imalatında çalışan Brent Walter, Volkspod taleplerinin dolup taştığından bahsediyor. İki tane daha yapmaya başladığını, ancak akşamları ve hafta sonları yarı zamanlı çalışmayla üretebildiğini, dolayısıyla üretimin birkaç ay sürebildiğini ifade ediyor.

Eğer bir tanesine sahip olmak ve Volkspod’un fiyatını öğrenmek istiyorsanız, Walter'a bir not bırakıp sıraya girmeniz gerekmekte.

volkspod görselleri