Esenler Belediyesi'nden Seyahat Temalı Yarışma

11.05.2023 / Genel

2022-2023 sezonunu ünlü seyyah Evliya Çelebi’ye atfeden Esenler Belediyesi, “Seyahat” temalı reels yarışması düzenliyor.

Esenler Belediyesi'nden Seyahat Temalı Yarışma

Yarışmaya her şehirden ve her yaştan katılım sağlayabilirsiniz. Son başvuru tarihi ise 20 Haziran 2023 olarak açıklandı.

Esenler Belediyesi, insanların gerçekleştirdikleri seyahatleri Seyyah-ı Âlem Evliya Çelebi ile bağdaştırmak ve sosyal medya üzerinde farkındalık oluşturmak amacıyla “Evliya Çelebi’nin İzinde Seyahat” temalı bir reels yarışması düzenliyor. 2022-2023 kültür-sanat sezonunu ünlü seyyah Evliya Çelebi’ye atfeden Esenler Belediyesi, “Seyahat” temasını en iyi şekilde işleyen yarışmacıları ödüllendirecek.

Birden Fazla Video İle Katılım Sağlanabilecek

Yarışmaya katılım sadece Instagram Reels platformu üzerinden olacak. Yarışmaya katılan kullanıcılar, videolarını şahsi Instagram hesapları üzerinden paylaşacak. Çekilecek videolar “seyahat” temasıyla yapılacak. Mevcut tema dışındaki videolar değerlendirmeye alınmayacak.

Bir yarışmacı dilediği kadar video çekerek yarışmaya katılabilecek. Yarışmacıların kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşacakları videolarda #EvliyaÇelebininİzindeSeyahat hashtagını kullanmaları, @esenlerkultur Instagram hesabını takip etmeleri ve yine bu hesabı etiketlemeleri zorunlu olacak.

Bu koşulları sağlamayan videolar değerlendirmeye alınmayacak.

Yarışma şartnamesini incelemek için tıklayın