Eski Lastikleri Yatağa Dönüştürüyor

21.2.2019 / Çevre / Genel

Sokak kedileri ve köpekleri için eski lastikleri işleyerek konforlu yataklar haline getiren Filho, projesini tüm dünyada uygulamak istiyor.

Eski Lastikleri Yatağa Dönüştürüyor

Amarildo Silva Filho, harika bir iş yapmanın tek yolunun yaptığınız şeyi sevmek olduğuna inanıyor. Bu ilham verici düşünce, 23 yaşındaki hayvan seven sanatçı için benzersiz bir tutku projesiyle sonuçlandı. O artık, sokak ve barınak hayvanları için, eski lastiklerden konforlu yataklar üretiyor.

sokak hayvanlarını koruma, sokak hayvanları için projeler, sokak hayvanları için, sokak hayvanları yardım, sokak hayvanları koruma, hayvan seven sanatçı, sokak hayvanları barınak projesi, barınak hayvan

Filho, sokak sokak gezip bir kenara atılmış lastikleri topluyor ya da onları bağış olarak kabul ediyor. Topladığı lastikleri dikkatlice kesiyor, güzelce temizliyor, donuk siyah kauçuğu parlak ve pastel tonlarda boyuyor, süslüyor ve hayvan dostları için geniş yataklar haline getiriyor. Hatta dışarıdan aldığı siparişlerle, onları istenilene göre kişiselleştirebiliyor.

Bu projeye ilham olan şeyin, iki yıl önce mahallesinde karşılaştığı eski lastikler olduğunu söylüyor. Geri dönüştürme tutkusu ve hayvan sevgisini birleştirerek, bu lastiklerde potansiyel gördüğünü ifade ediyor. Lastiklerden birini bir yatağa başarıyla dönüştürdükten sonra, daha fazlasını yapma isteği artıyor ve o günden bugüne 6 bini aşkın yatak üretiyor.

sokak hayvanları barınağı, sokak hayvanları barınak, hayvan severler iletişim, hayvan severler evcil hayvanlar, gönüllü hayvan severler, hayvan severler kopek, hayvan dostlarımız, hayvan dostları kulübü, hayvan dostları topluluğu

Tasarımı o kadar popüler hale geliyor ki, uluslararası arenadan, gerek kurumlardan olarak gerekse sivil bireylerden inanılmaz derecede ziyaretler almaya başlıyor ve tüm hayvan severlerden de destek bekliyor.

Eğer siz de Amarildo Silva Filho’yu desteklemek isterseniz, sayfası olan Caominhas Pets’i Instagram ve Facebook’tan takip edebilirsiniz.