Falcao'da Şok Gelişme

22.08.2019 / Spor / Genel

Yılan hikayesine dönen Falcao transferinde şok gelişme yaşandı. Radamel Falcao’nun bugün akşam saatlerinde İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Falcao'da Şok Gelişme

Galatasaray’ın uzun zamandır peşinden koştuğu yıldız futbolcu Radamel Falcao transferinde nihayet sonuca gelindi. Tüm pürüzlerin ortadan kalkması sonucu Falcao transferinin de gün içerisinde tamamlanması bekleniyor. Konyaspor maçında takımdaki yerini alması beklenen Falcao'nun akşam saat 18.00'de, alkışlar eşliğinde Atatürk Havaalanı Genel Havacılık Terminali'ne inmesi planlanıyor.

Falcao Transferi

Galatasaraylı taraftarların gözbebeği Kolombiyalı futbolcuyla çok önceden anlaşan sarı-kırmızılar, Monaco Kulübü ile de tüm pürüzleri giderdi.

Galatasaray'ın gün içinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) Falcao'nun transferinin bitmesiyle ilgili resmî açıklamayı yapması bekleniyor.

Falcao Galatasaray

Konya Maçında Yeri Hazır

Akşam saat 18.00'de de kavuşma anı gerçekleşecek. Falcao, alkışlar eşliğinde Atatürk Havaalanı Genel Havacılık Terminali'ne inecek.

Radamel Falcao Galatasaray

Yarın ise Türk Telekom Stadı'nda görkemli bir imza töreni yapılacak. Ayrıca yıldız futbolcunun, Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı'nda Konyaspor ile oynayacağı maçta da sahada olması bekleniyor.