Film Tanıtımı: Extreme Job

25.04.2020 / Sinema / Kültür / Sanat

Zorlu bir görev esnasında aniden ocakta yemeğini unutan şaşkın bir dedektif olduğunuzu düşünsenize. Hangi iş daha az kutsaldır ki?

Film Tanıtımı: Extreme Job

Orijinal ismiyle Geukhanjikeob, Türkçe’ye çevrilmiş haliyle Zorlu Operasyon, beş narkotik görevlisinden oluşan enteresan bir ekibin, büyük bir organize suç örgütünü ifşa etmek için gerçekleştirdikleri uğraşları konu alıyor.

Extreme Job 2019 aksiyon-komedi Güney Kore filmi

Her ne kadar kendilerine verilen işleri ellerine yüzlerine bulaştırsalar da, son bir şans olarak basit fakat bir o kadar da önemli bir istihbarat görevi üstlenirler. Takibe aldıkları çete üyelerini izlemek için üs olarak harika bir tavukçu bulurlar. Konum olarak fevkalade olmasının yanı sıra, tek müşterilerinin takip ettikleri adamlar olması da fazlasıyla cazip gelir. Fakat aksilik odur ki, mekanın sahibi işlemediği için dükkanı devretmek üzeredir.

Extreme Job 2019 aksiyon-komedi Güney Kore filmi

Görevi tehlikeye atmak istemeyen ekip, dükkanı satın alır ve operasyonu buradan devam ettirir. Ama hesapta olmayan bir şey vardır. Sadece çeteye servis yapıp mekanlarına girmek için kullanılacak olan ve başka müşterisi olmayan tavukçuya akın akın insan gelmektedir. Kendilerini gizlemek adına dükkanı işletmeye karar veren dedektifler, yaptıkları kızartmalar meşhur olunca büyük bir ikilemin arasında kalır.

Extreme Job 2019 aksiyon-komedi Güney Kore filmi

Gülmekten kendinizi alamayacağınız bu 2019 yapımı aksiyon-komedi Güney Kore yapımında, yiyeceklerinizi de hazır etseniz iyi olur. Netflix üzerinden de seyredebileceğiniz filmde güldüğünüz kadar iştahlanacaksınız da.