Gizem Şahin Birinci Oldu

5.07.2019 / Moda / Magazin / Genel

Kosova’nın Prizren şehrinde 9. kez düzenlenen Miss Freedom of The World 2019’da Gizem Şahin birinciliğe uzanan isim oldu.

Gizem Şahin Birinci Oldu

Bu yıl 9. kez düzenlenen Miss Freedom of The World 2019 Kosova’nın Prizren şehrinde yapıldı. Aralarında Rusya, İspanya, Portekiz, Fas, Avusturalya, Almanya, Güney Sudan ve Fransa gibi otuz ülkeden güzellerin boy gösterdiği yarışma on dört günlük kamp süresi ile yapıldı. Final gecesinde de büyük beğeni kazanan Türk güzeli Gizem Şahin Miss Freedom of The World 2019’un jürisinden de tam not aldı ve yarışmanın birincisi ilan edildi. Yarışmada ikinciliği Rusya, üçüncülüğü Sırbistan, dördüncülüğü Fas’lı güzel alırken, Kamurun’lu güzel ise beşinci oldu

Gizem Şahin

Enis Onat’ın direktörlüğünde gerçekleşen yarışmada Türkiye’yi modellik ve sunuculuk yapan Gizem Şahin temsil etti. Yarışmaya katılmadan önce New York Fashion Week’e model olarak katılan ve podyuma çıkan Gizem Şahin, defilelerde dünyaca ünlü internet fenomeni Kim Kardashian’a olan benzerliği ile de dikkat çekmişti.

Gizem Şahin

Elinde Türk Bayrağı ile Yürüdü

Kosova’da on 14 süren kamp boyunca çeşitli aktivitelere katılan Gizem Şahin, diğer finalistler ile birlikte Kosova’nın milli karnaval yürüyüşüne de katıldı. Yürüyüş boyunca elindeki bayrağı hiç bırakmayan Türk güzeline Kosovalılar büyük ilgi gösterdi. Kosova’da TV programlarına da katılan Gizem Şahin, herkesten tam not aldı. Programlarda şarkıcılık tarafını da gösteren güzele Kosovalı şarkıcılar ilgi gösterdi.

Final gecesinde de büyük beğeni kazanan Türk güzeli Gizem Şahin Miss Freedom of The World 2019'ün jürisinden de tam not aldı ve yarışmanın birincisi ilan edildi. Yarışmada ikinciliği Rusya, üçüncülüğü Sırbistan, dördüncülüğü Fas alırken, Kamurun’lu güzel ise beşinci oldu.

Gizem Şahin

Gizem Şahin’in yarışmada giydiği kıyafetlerin seçimini modacı Emel Yıldırım yaptı. Gizem ŞahinKosova’da on dört gün süren kamp boyunca çok sayıda Türkçe bilen kişiyle karşılaştım. Bana çok destek oldular ve sahip çıktılar. Kendimi evimde gibi hissettim” dedi.

Gizem Şahin

Gizem Şahin Kimdir?

1991, Eskişehir doğumlu olan güzel hem modellik yapıyor hem de şarkı söylüyor. Instagram'da yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettiriyor.

1,68 cm boyundaki Gizem Şahin'in kilosu ise 50 kg.