He-Man Geri Dönüyor

19.08.2019 / Sinema / Kültür / Sanat

1980'lerin en popüler çizgi filmlerinden biri olan He-Man’in hayranlarına müjde! Netflix dizisi olarak ekrana dönmeye hazırlanıyor.

He-Man Geri Dönüyor

Herkesin hafızasında “Gölgelerin gücü adına, güç bende artık” repliği ile yer edinen efsane animasyon He-Man sevenleri ile buluşuyor. 1980’li yılların çocuklarının çok iyi bildiği He-Man karakteri yeniden ekranlara dönüyor.

He Man Geri Dönüyor

Amerikalı yönetmen Kevin Smith, geleneksel Power-Con toplantısında, He-Man’in anime dizisi olarak Netflix’te yayınlanacağını duyurdu.

Masters of the Universe: Revelation (Kainatın Hakimleri: Keşif) adını taşıyacak olan dizi, 80’lerin ünlü çizgi filminin çözümlenmemiş hikayelerine odaklanacak.

Kevin Smith, yeni dizide de yine süper kahraman He-Man ile kötü karakter İskeletor’un mücadelesinin devam edeceğini belirtti.

He Man Geri Dönüyor

He-Man dizisinin senaryosunu Eric Carrasco (Supergirl), Tim Sheridan (Reign of the Supermen), Diya Mishra (Magic the Gathering) ve Marc Bernardin (Alphas) gibi başarılı isimler kaleme alacak.

He Man Geri Dönüyor

Mattel'in oyuncak dizisi Ustaların Ustası'na dayanan, Filmation tarafından üretilen He-Man, 1980'lerin en popüler çizgi filmlerinden biriydi.