Honor of Kings artık Türkiye'de

09.08.2022 / Eğlence / Genel

2015 yılında çıkış yapan ve dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu unvanına sahip olan Honor of Kings, Türkiye'de yayınlandı.

Honor of Kings artık Türkiye'de

2015 yılında Çin pazarında piyasaya sürülen ve günümüzde dünyaya açılmayı sürdüren mobil MOBA oyunu Honor of Kings, bugün itibarıyla Türkiye’de de oynamaya açıldı. Level Infinite ve TiMi Studio Group, dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu unvanını elinde tutan Honor of Kings’in kapalı beta testinin Türkiye’deki Android kullanıcıları için başladığını duyurdu.

Türkiye’deki mobil oyuncular, Google Play’in arama kısmına Honor of Kings yazarak oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilecekler. Ayrıca oyun, tamamen Türkçe dil desteğine sahip durumda. Oyunun iOS kullanıcıları için yayınıysa sonraki test aşamalarında indirilebilir olacak.

honor of kings artık türkiyede

Kapalı Beta Sürümünde Neler Var?

Oyuncular, kapalı beta sürecinde temel oyun deneyimi ve dengeli bir oynanışın test edileceği bir versiyonunu oynayacaklar. Oyunda sınırlı oyun modları arasında kendine has tasarım ve özellikleri olan 60 kahraman da oynanabilir olacak. Test dönemi boyunca oyunculardan özellikle oyun deneyimi, ağ bağlantısı ve yerelleştirme gibi konularda geri dönüş yapılması istenecek.

‘Honor of Kings’ Nasıl Bir Oyun?

Honor of Kings, MOBA oyunlarının genel oynanışıyla uyumlu olarak 5’e 5 gerçekleşen savaşlardan oluşuyor. Her oyuncu, tank, savaşçı, suikastçı, büyücü, nişancı veya destek rollerinden birini seçerek savaş alanında rol üstleniyor. Oyuncular, yetenek ve taktiklerine göre savaşlarda galip geliyor.

Honor of Kings, 2020 yılında 100 milyon günlük aktif oyuncu sayısına ulaşmayı başarmıştı. Oyunun başarısının ardında tasarımıyla birlikte Hans Zimmer, Joe Hisaishi, Howard Shore gibi dünyaca ünlü bestecilerin müzikleri de yatıyor.

Oyunu İndirmek için Tıklayın