İki Maç Tek Puan

4.10.2019 / Spor / Genel

UEFA Avrupa Ligi’nde temsilcilerimiz Trabzonspor Basel ile karşılaşırken Beşiktaş ise Wolverhampton ile karşı karşıya geldi.

İki Maç Tek Puan

UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan karşılaşmalarda Beşiktaş, rakibi Wolverhampton’a 1-0 yenildi. Henüz UEFA Avrupa Ligi’nde puan alamayan siyah-beyazlı ekip, rakibi karşısında 90+3’de yediği tek golle mağlup oldu.

uefa beşiktaş wolverhampton

UEFA Avrupa Ligi K Grubu’nda 4’er puanı bulunan Sloven Bratislava ile Braga ilk iki sırayı paylaşırken Wolverhampton 3 puan ile üçüncü sırada yer aldı. Henüz hiç puanı bulunmayan temsilcimiz Beşiktaş ise son sırada yer aldı

UEFA Avrupa Ligi temsilcilerimizden Trabzonspor ise Basel’i elinden kaçırdı. İlk yarının 1-1 tamamlandığı müsabaka, 2-2 sona erdi. Trabzonspor bu beraberlik ile ilk puanını alırken rakibi Basel puanını 4’e yükseltti.

uefa trabzonspor getafe

UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda Krasnodar’ı 2-1 yenen Getafe 6 puan ile liderlik koltuğunda oturuyor. İkinci sırada 4 puan ile Basel yer alırken temsilcimiz Trabzonspor 1 puan ile üçüncü sırada. Son sırayı ise henüz hiç puanı olmayan Krasnodar aldı.