İngiliz Çiftin İnanılmaz Hikâyesi

12.05.2022 / Genel

Heidi ve Ed adında iki İngiliz genç evlendikten sonra eski fotoğraflara bakarken 20 yıl önce Bodrum’da beraber fotoğrafları olduğunu gördü.

İngiliz Çiftin İnanılmaz Hikâyesi

Heidi ve Ed Sevitt, 2011 yılında Newcastle Üniversitesi'ne giderken tanışmış ve kısa süre sonra güzel bir düğünle evlenmişlerdir.

Evliliklerinin ardından Heidi’nin ailesini ziyarete giden çift, Heidi’nin annesi Kay’ın sırf muhabbet olsun diye açtığı muhabbetle gerçeği öğrenir.

ingiliz heidi ve edin inanılmaz hikayesi

Anne kızının 6 yaşlarındayken Bodrum’da Ed adında bir çocuğa âşık olduğunu söyler. Ed’in annesi Fiona kısa süre şaşkınlık yaşar. Kendi toparladığı anda “Bizim çocuk da 6 yaşlarında Bodrum’da tatildeydi” der.

Bu muhabbetin üzerine Heidi’nin annesi hemen fotoğrafları çıkarır. Fotoğrafların içerisinde Bodrum tatilinde çekilenleri bulduklarında ise şok yaşarlar. Ed ve Heidi’nin, Bodrum tatilinde birbirine aşık olan ve hep birlikte takılan iki eski sevgili oldukları ortaya çıkar.

ingiliz çiftin inanılmaz hikayesi

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Heidi ise şu ifadeleri kullanmıştır:

Bu hikâyeyi bilmiyorken kadere inanmazdım ama artık karşı çıkacak bir lafım bile yok, biz gerçekten birbirimiz için yaratılmışız.

Bodrum Gümbet’te 2 haftalık tatilin ardından ülkelerine dönen ve bir daha görüşemeyen iki ufaklık yıllar sonra aynı üniversiteyi kazanmış ve tekrardan tanışmışlardır. Birbirlerini tanımasalar da tekrar aşık olmuş ve evlenmişlerdir.