İngiliz Kadının Türkiye'de Bedava Tatili

21.07.2023 / Genel

İngiliz turist, Kuşadası’nda kaldığı otelin bilekliğini atmayıp ikinci kez tatile geldi. Otelin tüm imkânlarından bedava yararlandı.

İngiliz Kadının Türkiye'de Bedava Tatili

İngiliz bir kadın, Mayıs ayında Kuşadası'ndaki lüks bir otelde yaptığı tatilinin ardından, o tatilde kullandığı bileklikle Temmuz ayında tekrardan aynı otele ücretsiz girdiği ve ikinci defa tatil yaptığı anları sosyal medyada paylaşmasının ardından tepkilerin odağı oldu!

İngiltere'nin Sheffield şehrinde yaşayan Roxanne Balciunas, ailesiyle birlikte Mayıs ayında Türkiye'de her şey dâhil bir tatilde konakladı. Ancak 39 yaşındaki kadın, seyahat çantasında terk edilmiş olan her şey dâhil bileklikleri daha sonra keşfettiğinde, Temmuz ayında tekrar Kuşadası’na geldi.

Her şey dahil lüks otele 10 dakika uzaklıkta ucuz bir daire kiralayan 39 yaşındaki İngiliz kadın, eski bilekliğini kullanarak otelin imkanlarından tekrar yararlandığı videoyu “İsterseniz bana hırsız deyin, ama bedava ve sınırsız imkanlarla dolu bir hafta daha geçirdim” notuyla paylaştı.

İngiliz medyasından milyarlarca insana hızlıca yayılan videonun sahibi olan kadın, yalnızca Türkiye'den değil tüm dünyadan büyük tepki görmesinin ardından annesininde aynı otelde kaldığını ve ona sürpriz yapmak için oteli gizlice girdiğini iddia etti.