Instagram'da İnorganik Büyüme

21.05.2019 / Bilim / Teknoloji / Genel

Popüler sosyal platform Instagram’da, sadece organik yöntemlerle dikkat çekici ve yüksek etkileşimli bir hesaba sahip olmak oldukça zor.

Instagram'da İnorganik Büyüme

Her geçen gün misliyle büyüyen dijital dünya ve iletişim çağı, pek çok şeyin hızla gerçekleşmesine ve aynı hızla tüketilmesine olanak sağlamakta. “Bugün varız, yakın yokuz” sloganının nesnel olarak varlığını sürdürdüğü bu çağ, aynı zamanda yediden yetmişe herkesin fenomen olmak için rekabet ettiği bir ortam da oluşturmuş durumda.

instagramda fenomen olmak

Kamusal ve ticari olarak pek çok alanda açılan hesaplar, kurumsal ve bireysel olarak özdeşlerinden bir adım önde olma gayretiyle, her geçen gün yeni bir forma bürünerek izler kitlenin ilgisini üzerlerinde tutmaya çalışıyor.

Peki milyonların kullanımında olan, bütün ömrünüzü bu işe adamanız halinde dahi binde birini tüketemeyeceğiniz bu acımasız rekabet ortamında yerinizi nasıl alacak ve hesaplarınızı nasıl büyüteceksiniz? Maalesef ki, bu işi kurallarına uygun bir şekilde yapmaya çalışırsanız büyük bir zaman kaybı yaşarsınız. Eğer, belirli bir kitleye ulaşma hedefiniz varsa bazen özerk yöntemler kullanmanız gerekmekte.

İşte bu noktada, karşınıza size yardımcı olacak bazı uygulamalar, eklentiler ve hizmetler ortaya çıkıyor. Aylarınızı, hatta belki de yıllarınızı vererek, -eğer şansınız da yaver giderse- ulaşacağınız bazı hedeflere sizi çok kısa sürede ulaştıran bu destek yöntemlerini, aslında siyasetçilerden, şarkıcılara, futbolculardan, modellere kadar pek çok kişi kullanıyor; fakat bilinçli olarak.

instagramda fenomen olmak

Bilinçli Kullanım Nedir?

Çoğu kişi, bazen bedavaya bazen de cüzi miktarlara alıp kullandığı bu destek yöntemlerini tüm problemlerin çözümü olarak görüyor. Yani, “ben hizmeti aldım, şimdi gelsin takipçiler, yaşasın fenomenlik!” modunda hareket ediyorlar fakat işler bu kadar basit değil.

İşin asıl kısmı, sizin içeriğiniz, görsel kalitesi, vermek istediğiniz mesaj, tercih ettiğiniz hedef kitle, doğru hashtag çalışması, zamanlama gibi pek çok şeyi barındıran karmaşık bir yapıyı yönetmekten geçiyor. Destek yöntemleri sadece süreci hızlandırmanız için bir yardımcı konumunda.

instagramda bilinçli kullanım

Eğer büyütmek ve ilgi çekici hale getirmek istediğiniz bir hesabınız varsa, öncelikli olarak doğru mesajı bulmalı, bu mesaja uygun görsel çalışmaları için hazırlığınızı yapmalı ve hedef kitlenizi belirlemiş olmanız gerekmekte. Temel bir aşama olarak görebileceğiniz bu kısmın ardından, bu hedef kitleye içeriğinizi ulaştırmanın yolu olarak, uygulama içinde sponsorlu reklam çıkabilir, hedef kitlenize hitap eden bir başka sayfada reklam verebilir ya da keşfet alanına düşmek için temennide bulunabilirsiniz.

Ya da, size sponsorlu reklamdan daha ucuza mâl olacak ve sizi belirli süreliğine de olsa keşfete düşürecek inorganik yöntemlerden takipçi-beğeni hizmetini kullanarak, emek verdiğiniz içeriğinizi daha hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada bilinçli olmanız gereken konu; takipçi ve beğeni orantınızın ve sizi keşfette tutacak hashtag çalışmaların doğru olduğundan emin olmanız.

Eğer bu hususta yeterince çalışma yapmaz ve sabırlı davranmazsanız istediğiniz sonucu almakta zorlanabilirsiniz. Ve eğer konu ile ilgili yeterince bilginiz yoksa bu konuda hizmeti aldığınız kişi ya da kurumdan danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz.

sosyal medyayı bilinçli kullanmak

Birkaç Tüyoya Ne Dersiniz?

Dijital Pazarlama konusunda oldukça uzman Kabafii ekibi olarak sizler için yeni takipçi-beğeni kampanyaları hazırladık. Bu kampanyalarımızı bizi hazırlamaya iten en önemli unsur, müşterilerimizin aldıkları hizmeti bilinçli kullanmakta zorlanmaları oldu. Bizimle çalışanların memnuniyetini kazançtan daima önde tutan bir ekip olarak istedik ki kısa vadede yalnızca müşterilerimiz kazansın; uzun vadede ise müşterilerimizle birlikte biz de kazanalım. Çünkü sürekli yenilenen bir müşteri kitlesindense bizimle uzun süre çalışan köklü bir müşteri portföyü oluşturmayı hedefliyoruz.

İşte karşınızda, ücretsiz danışmanlık da alacağınız, amacınıza uygun abonelik paketlerimiz:

takipçi beğeni hizmeti yeni kampanya abonelik

Kişi ya da kurumların amaçlarına ve alabilecekleri risklere göre belirlenmiş bu 3 ay taahhütlü aylık abonelikler, sadece hesabınızın işleyiş biçimini değil cebinize de düşünüyor. Uzun vadeli bir anlaşma ile tarafımıza köklü bir müşteri portföyü oluşturmayı amaçlayan kampanyamız, var olan standart fiyatlarla kıyaslandığında o kadar uygun ki, dudaklarınız uçuklayabilir :) Standart fiyatları incelemek için tıklayabilirsiniz. Ayrıca görseli orijinal boyutunda görmek için sağ tıklayıp yeni sekmede açabilirsiniz. Hadi gelin, paketlerimizin kullanım şekillerine göz atalım.

1. Organik Paket

Instagram dünyasında daha yeni misiniz? Ya da bilinilir bir hesabınız olmasını yeni yeni istemeye başladınız ama büyük riskler almadan ufak adımlarla emin bir şekilde ilerlemek mi istiyorsunuz? O halde organik paket tam size göre.

Ufak çaplı takipçi artımları ve içeriklerinize doğru orantılı beğeni gönderimleri ile sürecin her aşamasını aceleye getirmeden takip edebilirsiniz. Paylaşımlarınızın her aşamasında sizlere vereceğimiz ufak tüyolarla organik büyümenin tadını çıkarın.

takipçi beğeni hizmeti organik büyüme

2. Keşfet Paketi

İşlerinizin kalitesinden emin olmanıza rağmen benzer işleri yapan diğer hesaplarla rekabet etmekte zorlanıyor ve kendi takipçilerinizin dışına çıkamıyor musunuz? Merak etmeyin, keşfet paketi ile sizin yanınızdayız.

Güçlü ve emin adımlarla orta düzey takipçi artımı ve her bir gönderinizi bir tık daha ileriye taşıyacak yoğun beğeni gönderimleri ile keşfedilmeye hazır olun.

takipçi beğeni hizmeti keşfete düşme

3. Zirve Paketi

Yeterince donanımlısınız ve hesabınızın artık bir getirisi olsun mu istiyorsunuz? Zirve paketi ile dopinglenmenin ve basamakları üçer beşer çıkmanın zamanı gelmiş de geçiyor.

Yoğun takipçi artışı ve hakkını verecek beğeni gönderimleri ile tarz katacağımız hali hazırdaki prestijli duruşunuzla zirvedeki yerinizi alın.

takipçi beğeni hizmeti zirveye oynamak