İTÜ Trendler Zirvesi 2021

20.10.2021 / Bilim / Teknoloji / Genel

İTÜ bünyesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Trendler Zirvesi 3-4-5 Kasım 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek.

İTÜ Trendler Zirvesi 2021

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından gerçekleştirilen Trendler Zirvesi 2021, katılımcılarını başta teknoloji olmak üzere çeşitli alanlardaki global trendler hakkında bilgilendirirken yol göstermeyi amaçlayan interaktif bir etkinlik.

itü trendler zirvesi 2021

Öğrencileri sürdürülebilirlik, dijitalleşme, yapay zeka ve sosyal medya gibi birçok konuda alanında uzman isimlerle buluşturacak olan etkinlikte katılımcılara sertifika da verilecek. İTÜ Trendler Zirvesi 2021 bu sene 3, 4 ve 5 Kasım tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşecek.

İTÜ Trendler Zirvesi 2021 Programı

3 Kasım’da başta Twitch olmak üzere birçok sosyal medya platformunda geniş kitlelere hitap eden yayıncı Pelin ‘’PqueeN’’ Baynazoğlu katılımcılara dijital dünyada var olabilmenin nasıl mümkün olduğunu anlatacak. Sonrasında ikas.com Kurucusu Mustafa Namoğlu ‘’Yeni Nesil E-Ticaret’’ konulu oturumla etkinlikte yer alacak.

4 Kasım’da ‘’Dijital Minimalizm ve Girişimcilik’’ konularını konuşmak üzere kişisel gelişim dünyasının tanınan ismi Hikmet Anıl Öztekin katılımcılarla bir araya gelecek. Ardından nöropazarlama ve sosyal medyanın geleceği konuları ile ilgili oturumlar gerçekleşecek.

Son olarak da 5 Kasım’da daha yaşanabilir bir dünya hakkında konuşmak için Sürdürülebilir Kalkınma Derneği’nden Şeyda Dağdeviren-Hill, Ekolojik Dönüşüm Kurucu Ortağı Utku Yılmaz, Greenvibes Eş Kurucusu Ceren Özcan Tatar ve Dijital İçerik Üreticisi Yağmur Tekin etkinlikte yer alacak.