Johnny Depp'e Bir Kötü Haber Daha

14.12.2020 / Moda / Magazin / Sinema

Fantastik Canavarlar 3 filminin kadrosundan çıkarılan Johnny Depp, usta sihirbaz Houdini rolünde olacağı yeni dizi projesinde de istenmedi.

Johnny Depp'e Bir Kötü Haber Daha

Özel yaşamıyla adından sıkça söz ettiren yıldız oyuncu, The Sun gazetesine açtığı iftira davasını kaybettikten sonra Fantastik Canavarlar 3 (Fantastic Beasts 3) oyuncu kadrosundan çıkarılmış ve yerine Mads Mikkelsen’ın getirileceği duyurulmuştu. Fakat Johnny Depp, Karayip Korsanları serisinde çalıştığı yapımcı Jerry Bruckheimer'la birlikte yeni bir dizi projesine daha oturmuştu.

fantastik canavarla 3 filminde johnny deppin yerine mads mikkelsen oynayacak

The Hollywood Reporter'ın yer verdiği haberde ise; ABD'li oyuncunun, usta sihirbaz Houdini'yi canlandıracağı yeni dizi projesini de kaybettiği açıklandı. Projenin, Johnny Depp'in Amber Heard ile olaylı davaları sonrası yön değiştirdiği şeklinde ibareler yer aldı.

Karayip Korsanları serisinin yanı sıra Depp'in son birkaç filminin, eski karısı Amber Heard ile yaşanan karışıklıklardan dolayı gişede başarısız olması, yapılan iddiaları güçlendirdi. Tüm bu olanlardan sonra ise herkesin aklında o müphem soru belirmeye başladı: “Yoksa Johnny Depp efsanesi bitiyor mu?”

johnny deppin eski karısı amber heardla yaşadıkları sorun kariyerine yansıyor