Kabafii

Kabafii, 2018 yılında yayın hayatına başlayan tarafsız bir internet kuruluşudur.

Mail Adres: 'admin@kabafii.com'
Toplam '10' adet yazı için tıklayınız
Toplam '0' adet galeri için tıklayınız

Kabafii, 2018 yılında yayın hayatına başlayan bir web blog sayfasıdır. 

Afrika mitolojisinde, öldükten sonra gidileceğine inanılan yedi cennet katından biri olan Kabafii, dijital dünyanın da temelini oluşturan yedi madde (Doğruluk, Objektiflik, Özgünlük, Ulaşılabilirlik, Yoğunluk, Serilik ve Görsellik) içinden “Özgünlük”ü temsil etmektedir.

Kabafii, doğrudan bir haber portalı değildir; tarafsız bir internet kuruluşudur. Önceliğimiz, Türkiye’de bilgi kirliliği içinde olan ve sürekli tekrar eden dijital enformasyonu sizler için derleyip, ihtiyacınız olan tüm gerçek bilgilere tek seferde erişmenizi sağlamaktır. Aynı zamanda uluslararası arenada paylaşılan ve Türkçe kaynaklarda yer almayan içerikleri de hazırlayıp tarafınıza sunmaktır.

Sizler de bu gelişmeye katkı sağlamak ve Kabafii ailesine katılmak isterseniz hemen üye olabilir ve yazılarınızı paneliniz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Yayınlanan özgün yazılarınız üzerinden para kazanma şansı da sunan sistemimizle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Kabafii ekibi olarak, herkesin görüş ve önerilerine açığız. İletişim sayfamız üzerinden bize her konuda gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.