Kai Çengelköy

28.04.2022 / Seyahat / Genel

İstanbul Çengelköy’de bulunan “Kai Çengelköy” Restaurant ile boğazın eşsiz güzelliği eşliğinde sevdiklerinizle kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Kai Çengelköy

2018 yıllı sonlarında açılan Kai Çengelköy, ister kahvaltı ister akşam yemeği olsun boğaz manzarasında güzel bir gün geçirebileceğiniz bir mekândır.

Kai Restaurant’a sevdiklerinizle giderek hem uzun uzun sohbetlerinizi yaparsınız hem de yiyecek bir şeyler almasanız da kahvenizi yudumlayarak boğazın güzelliğini izleyebilirsiniz.

Kai Çengelköy’de cam kenarında oturmak istiyorsanız birkaç gün öncesinden arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Menü içeriklerini incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Mekânın giriş katında yemek yiyebildiğiniz gibi üst katına çıkarak kahvenizi sessizliğin içerisinde yudumlayabilirsiniz. Dilerseniz üst katta balkona çıkarak boğaz manzarasında çok güzel fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Hemen yakınında bulunan İSPARK’a aracınızı bırakabileceğiniz gibi İETT ile Havuzbaşı durağından geçen herhangi bir toplu ulaşım aracıyla da Kai Çengelköy’e gidebilirsiniz.