Kediler İçin Labirentli Yatak

10.11.2020 / Genel

Kedi besleyenler çok iyi bilir ki evinizde hiçbir alanın asıl hakimi siz değilsinizdir ama en azından yatağınız için bu durum değişebilir.

Kediler İçin Labirentli Yatak

Hem bizim hem de kedi dostlarımızın birlikte kullanımı için tasarlanmış mobilyalara pek rastlamamışsınızdır. Bu durumda ya kedilerinizin en özel alanlarınızı bile diledikleri gibi kullanmalarına izin verirsiniz ya da onlar için alternatif ürünler alarak masrafa girersiniz.

catlife gatrimonial bed

Bu durumu kendi hayatlarında da deneyimleyen Kolombiyalı CatLife markasının tasarımcıları, akıllı gatrimonial yataklarıyla bunu değiştirmeyi planlıyor. İlk bakışta, tabanına birkaç dekoratif delik açılmış geleneksel bir ahşap karyola gibi görünen bu tasarım, şiltenin altında yer alan, kedinin bir deliğinden girip diğerinden çıkabileceği çok sayıda delikle oluşturulmuş iç labirentli karyola iskeletiyle kullanıcıları şaşırtmayı başarıyor.

Mobilya, hem insanlar hem de kediler için sakinleştirici bir alan yaratmayı amaçlıyor. CatLife tasarımcıları mizahi bir şekilde, "Bu yatakla birlikte, kedi besleyen müşterilerimiz kendi özel alanlarında istiladan kurtulurken, kedi dostlarımız da hem güvende hissedebilecekleri hem de oyun oynayabilecekleri bir alana sahip oluyor.” diye açıklıyor.

kediler için gatrimonial yatak

Pek tabi bu aynı zamanda kalabalık oluşturan eşyalarınızı koyabileceğiniz bir bölümün artık olmaması anlamına da geliyor. Tercih sizin. Eğer ihtiyacınız daha çok kediniz ya da kedilerinizden yanaysa gatrimonial yatağı CatLife web sitesinden satın alabilirsiniz.

kediler için labirentli yatak