Kendini Rolüne Çok Kaptırdı

30.9.2018 / Moda / Magazin / Sinema

Bazı filmlerde karakterlere can veren oyuncular, özel hayatları ile dizi hayatlarını bir arada devam ettirmek zorunda kalıyorlar.

Kendini Rolüne Çok Kaptırdı

Bazen izlediğimiz filmlerde karakterlere can veren oyuncuları başarılarından dolayı tebrik ederiz. Hatta o kadar başarılıdırlar ki, özel hayatta dizideki karakter ve isim ile hafızalarda kalırlar. Sokakta gördüğünüz oyuncuya kendi adıyla değil de dizideki adıyla hitap ederiz.

Fakat son zamanlarda duyduğumuz olaylardan sonra oyuncuların rollerine kendilerini çok fazla kaptırdıklarını gördük. Hadi şimdi bu kişileri ve yaşadıkları komik olayları inceleyelim.

Burcu Binici

Burcu Binici

Söz dizisinin ünlü oyuncusu Burcu Binici, dizide Başkomiser Ceren karakterini canlandırıyor. Rolüne kendisini kaptıran ünlü oyuncu, polisler ile sözlü tartışmaya girdi. Tartışma sırasında kendisinden kimlik isteyen polislere Başkomiser olduğunu söyledi. Bu sözlerin ardından tekrardan kimlik görmek isteyen polislere, Söz dizisinde Başkomiser rolünü canlandırdığını söyleyen Binici, emniyette üst düzey tanıdıkları olduğunu belirterek polislere tehditkâr davrandı. Polisler de ünlü oyuncudan şikayetçi oldu.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Muhteşem Gatsby adlı filmde zengin playboy karakterini canlandıran ünlü oyuncu DiCaprio, bir yıl içerisinde 7 sevgili değiştirdi. Ünlü oyuncu DiCaprio, Alyce Crawford, Kendal Schuler, Madalina Ghenea, Erin Heatherton, Barbara Palvin, Margot Robbie ve Heather Hahn ile birlikte oldu. 2013 yılında gösterime giren filmin IMDB puanı ise 7.3 oldu.

Tolga Mendi

Tolga Mendi

Yeni Gelin adlı dizide Hazar karakterini canlandıran başarılı oyuncu Tolga Mendi, asker olarak izleyicinin karşısına çıkacağı bölümde ayaklarından yaralandı. Yaptığı açıklamada çekim bittikten sonra postallarını çıkartınca, parmaklarının derisinin kalktığını fark ettiğini belirtti. Sırtındaki ve ellerindeki morlukların ise daha sonra farkına vardığını söyledi.

Deniz Çakır

Deniz Çakır

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Hızır Çakırbeyli’nin eşi Meryem’i canlandıran Deniz Çakır, özel hayatında da tıpkı dizide olduğu gibi herkese emirler veriyormuş. Hatta bu durumdan rahatsız olan bazı arkadaşları, artık Çakır ile görüşmüyormuş.

Ümir Zorer

Ünal Zorer

Yalaza dizisinde Doktor Uğur karakterine can veren Ünal Zorer, rolüne hazırlanabilmek içim ameliyata girdiğini açıkladı. Dizi başlamadan önce vaktinin büyük kısmını hastanelerde geçiren ünlü oyuncu, doktor bir arkadaşı sayesinde iki kez ameliyata girdiğini belirtti.

Mehmet Akif Alakurt

Mehmet Akif Alakurt

Kanal D dizisi Fatih’in çekimlerinde yaşanan olay magazin gündemine bomba gibi düştü. Dizi de Fatih Sultan Mehmet karakterine can veren Mehmet Akif Alakurt, set görevlisi bir personele önce kılıçla saldırdı ardından tekme tokat dövdü.

Volkan Çokan

Volkan Çokan

İnternette yayınlanan fenomen dizi Karanlık Sınır oyuncularından Volkan Çokan, Adana’da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanarak cezaevine gönderildi. Oyuncu Çokan’ın oynadığı filmde de rol gereği uyuşturucu sattığı öğrenildi.