Kerem Can ve Aylin de Bizimleydi

01.07.2022 / Genel

Efeler Ligi oyuncusu Kerem Can Acar ve eşi Filenin Sultanları oyuncusu Aylin Sarıoğlu evlilik yıl dönümlerinde sokak hayvanlarını besledi.

Kerem Can ve Aylin de Bizimleydi

Kerem Can Acar ve Aylin Sarıoğlu çifti bir yıldır sürdürdükleri evliliklerinin yıl dönümünde Fesleğen Pati Derneğiyle beraber sokak hayvanlarını besleyerek farkındalık oluşturdular.

kerem can acar ve aylin sarıoğlu sokak hayvanarını besledi

Güzel bir akşam yemeği yerine bir sürü patili dostumuza yardım ederek çok güzel bir mesaj veren çift şu ifadeleri kullandı:

Birlikte geçirdiğimiz vakit bizim için çok değerli ve önemli, böyle güzel bir etkinlikle de birleştirince çok daha keyifli geçti. Umarım bizim yaşıtlarımız, bizden küçüklere ve büyüklere biraz olsun ilham olmuşuzdur.

Çiftin kendi evlerinde ve yakınlarında da baktığı ve beslediği hayvanların yanı sıra ulaşımın kolay olmadığı ve uğrak olmayan yerdeki hayvanların yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefliyorlar. Bu bağlamda Türk sporunun başarılı isimleri kerem Can Acar ve Aylin Sarıoğlu ile birlikte Fesleğen Pati gönüllüleri, Göynüklü civarında besleme yaptılar.

kerem can acar ve aylin sarıoğlu sokak hayvanarını besledi

Bu beslemede Fesleğen Pati gönüllüleri, Kerem Can ve Aylin çiftine bu konulara hassas yaklaşımları ve yakından ilgi göstermelerine mutlu olduklarını dile getirerek onlar için çok anlamlı olan yıl dönümlerine daha fazla anlam katıp çoğu insana böyle güzel bir fikri aşıladıkları için teşekkür ederek yıl dönümlerini en içten duygularla kutladılar.

Birlikte gerçekleştireceğimiz sevgiyle başlayan nice güzel etkinliklerde görüşmek dileğiyle..