Kocasını Satışa Çıkardı

2.1.2019 / Eğlence / Bilim / Teknoloji

Almanya’da yaşayan bir kadın, kocasının kötü davranışlarından sıkılınca onu e ticaret sitesi Ebay üzerinden satışa çıkardı.

Kocasını Satışa Çıkardı

Almanya Hamburg’da yaşanan bir olay yok artık dedirtti. 40 yaşındaki Dortre isimli bir kadın, kocasını internet üzerinden satışa çıkardı. İlan başlığına “Kullanılmış Koca” yazan kadın, fiyat olarak da 18€ belirledi.

Kocası ile artık birlikte olmadığını belirten kadın, alıcı bir kadına ise uzunca bir mesaj yazdı. İlanı satan kadına mı şaşırmalı, yoksa bu ilanı görüp de “Ben alırım” diyen kadına mı şaşırmalı? Bu sorunun cevabını size bırakıyoruz. Dortre’nin alıcı kadına yazdığı mesaj ise şu şekilde:

Sevgili ilan ile ilgilenen kadın, Noel'den sonraki iki gün içerisinde fark ettim ki artık kocamla birbirimize ait değiliz. Kocamdan ayrılmak istiyorum. Fiyat üzerinde pazarlık yapmaya oldukça sıcak bakarım ancak takas yapmam. Soruların olursa e-posta üzerinden benimle iletişime geçebilirsin.

Dortre’nin Hamburger Abendblatt adlı gazeteye röportajda şu ifadelere yer verildi:

İlan oldukça iyi karşılandı. Oldukça olumlu geri dönüşler aldım ve hatta birisi bana gülücük emojileri yolladı. Bu ilan ile bir drama yaratmak istemedim, hepsi eğlence içindi. İlan için belirlediğim ücret ise benim uğurlu sayımdı.

Dorte'nin kocası ise ilan gazetelerde yayınlanmaya başlayana kadar durumdan haberdar değildi.