Koi Göletlerini Canlandıran Sehpalar

28.03.2023 / Kültür / Sanat / Genel

Bir “Koi Göleti”ni evde de deneyimleme imkânı sunan EpoxyMiniStore, bu su bahçelerinin güzelliğini zarif mobilyalarıyla canlandırıyor.

Koi Göletlerini Canlandıran Sehpalar

Vietnam merkezli üretici, koi gölet habitatlarının görünümünü taklit etmek için ahşabı reçineyle birleştiren bir dizi benzersiz sehpa üretiyor.

Uzaktan bakıldığında, bu el yapımı parçaları gerçekle karıştırabilirsiniz. Reçine, durgun, dalgalanan veya küçük bir şelaleden aşağı akan suya kolayca benzeyecek şekilde kalıplanıyor. Koilerin her biri, altında gerçek bir balık yüzüyormuş gibi görünen hipergerçekçi ayrıntılarla elle boyanıyor. Sonuç olarak, sehpanın şeffaf kısmı bir koi göletinde bulabileceğiniz tipik şeyleri içeriyor gibi görünürken, ahşap genellikle doğal kaya oluşumlarını taklit edecek şekilde manipüle ediliyor.

EpoxyMiniStore'un kreasyonlarının tümü çarpıcı birer manzara. Eve dahil edildiklerinde, kesinlikle doğanın sessiz güzelliğinin bir kısmını iç mekanda yaşatıyorlar. Bu eşsiz sehpaların bir kısmını galerimizden ziyaret edebilir ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Koi Göleti mobilyalar galeri