Kural'ın Faturasını Cemcir Ödüyor

12.11.2018 / Moda / Magazin / Genel

Son günlerde Sıla vakasıyla gündemden düşmeyen Ahmet Kural’ın içinde bulunduğu zorlu durumdan Murat Cemcir de etkilenmeye başladı.

Kural'ın Faturasını Cemcir Ödüyor

İşler Güçler, Çalgı Çengi, Düğün Dernek, Kardeş Payı gibi müthiş projelerle hayatımızın içerisinde hızla giriş yapan ve gerek sempatik tavırları gerekse mizahi unsurları ile kısa sürede gönüllerde taht kuran ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir, bugünlerde gündemi farklı bir şekilde işgal ediyor.

İşler Güçler, Çalgı Çengi, Düğün Dernek, Kardeş Payı oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir

Ahmet Kural’ın sansasyonel olarak bir süredir ilişkisini sürdürdüğü Sıla’ya karşı şiddet uyguladığı iddiası ve bu olayın dava süreci, kendi popülaritesini epeyce düşürdü. Birçok proje durduruldu, yapılan tüm sözleşmeler iptal edildi. Ahmet Kural’ın yer aldığı projelerin neredeyse tümünde imzası olan ünlü senarist ve yönetmen Selçuk Aydemir ve yine; reklam, film ve dizi projelerinin büyük bir kısmında birlikte yer aldığı Murat Cemcir de bu süreçten payına düşeni aldı. Yaklaşık 5 Milyon TL gibi bir zarar tespiti yapılan iki ünlü sima da henüz konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.