Makale Yazarak Para Kazan

19.09.2019 / Genel / Ekonomi

İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlere bir teklif de Kabafii’den geliyor. Kabafii’de “Yaz-Kazan” dönemi artık resmen başladı.

Makale Yazarak Para Kazan

Kabafii, üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Daha önceden tek kazanç yöntemi yazarlarımızın ücretsiz kendi reklamlarını yapıyor olmalarıydı. Her yazılarının altında kişisel sosyal medya hesaplarını ekleyerek aylık 100 binden fazla ziyaretçiye ücretsiz reklam yapmış oluyorlar.

kabafii yaz kazan

Kabafii’de yenilikler bitmez. Artık yazarlarımız yazdıkları makaleler ile de kazanmaya başlıyor. Yazarlarımız yazdıkları her makale sonucunda hesaplarına 1000 puan ekleniyor. Makaleleri her okunmada 1 puan daha kazanıyorlar. Yazdıkları makaleleri ne kadar çok kişiye ulaştırırlarsa o kadar çok para puan kazanıyorlar.

1000 puan toplayan her yazarımızın hesabında 1 TL birikmiş oluyor. Toplamda 50 TL toplayan her yazar, bizden IBAN üzerinden ödeme alabilecek.

makale yazarak para kazanmak

Makale Yazarak Para Kazanmak

Kabafii üzerinde makale yazmak ücretsiz ve çok kolay. Tek yapmanız gereken üye olmak ve gerekli şartlara uyan makaleler yazmak. Makale konusu ise sınırsız.

Yazdığınız her makale size 1000 puan kazandıracak. Fakat yazdığınız makale onaylanmaz ve sistemden silinirse kazandığınız 1000 puan da hesabınızdan düşecek.

makale yazarak para kazanmak

Makale Yazma Şartları

Makale yazmak için öncelikle kopyala yapıştır yöntemini kullanmamalısınız. Yazdığınız her yazı arama motorlarında araştırılacak ve benzersiz olduğu anlaşılınca onaylanacaktır.

Yazı içerisinde kullanacağınız görsellerin yerini ifade ederek belirtiniz. Ardından yazınızda kullanacağınız görselleri rar ya da zip yaparak makale yazma sayfasından sunucularımıza yüklemeniz gerekiyor. Görseller gerekli telif incelemelerinin ardından yazılara eklenecek ve onaylama işlemi tamamlanacaktır.

Yazı içerisine Youtube linki eklemek istiyorsanız, videonun gözükecek yere video linkini tamamen ekleyiniz. Editörlerimiz gerekli incelemeleri ve düzenlemeleri yapacaktır.

internetten para kazanmak

Daha Çok Kazanma Fırsatı

Yazdığınız makaleleri arkadaşlarınız ile paylaşarak okunma sayılarını arttırabilirsiniz. Her bir okunma 1 puana denk geliyor. 1000 okunma sonucunda 1 TL daha hesabınıza tanımlanıyor.

Ödeme Tarihleri

Kabafii’de kazandığınız paraları 50 TL olduğu zaman banka hesabınıza yatırıyoruz. Üstelik sizin bakiyeniz 50 TL olduğu zaman bunu otomatik yapıyoruz. Ödeme tarihleri her ayın 10-15 günleri arasında yapılmaktadır.

makale yazarak para kazanmak

Dikkat

Yazarlarımızın uymaları gereken tek kural var. O da yazılarını yasal yollar ile okuyucularına paylaşmalarıdır. Yazıların gayri resmi bir yollarla izlenme topladığı anlaşılır ise yazarın hesabındaki tüm bakiye sıfırlanacaktır.