Mustafa Kemal Kitabı Karaborsada

24.1.2019 / Genel

1881 adetle sınırlı olarak üretilen Yılmaz Özdil’in kitabı 4 saate tükenirken, hemen ardından fahiş fiyatlarla karaborsaya düştü.

Mustafa Kemal Kitabı Karaborsada

Duyurulduğu andan itibaren bazı tartışmalara yol açan, gerek sınırlı üretim olması ve gerekse kitaba biçilen pahayla Twitter gündeminden düşmeyen Yılmaz Özdil’in “Mustafa Kemal” isimli kitabı, satışa sunulduktan 4 saat içinde tükendi.

Saat 09:05’te satışa açılan kitabın web sitesinde, satışın yapıldığı ilk saatlerde yoğunluktan kaynaklı erişim problemi yaşandı. Her şeye rağmen 1881 adetle sınırlı prestij eser, saat 13:05 civarlarında tamamen tükendi ve hemen ardından karaborsaya düştü.

Yılmaz Özdilin Mustafa Kemal isimli kitabı karaborsaya düştü, mustafa kemal kitabı fiyatı, mustafa kemal kitabı 2500, mustafa kemal kitabı ne kadar sattı,mustafa kemal kitabı fiyatı 2500, mustafa kemal kitabı 1881 adet, mustafa kemal kitabı kaç lira

Kemalizm ve Atatürk değerlerinin kullanılarak adedinin 2.500 TL gibi fahiş bir fiyattan satılması eleştirilen kitabın karaborsada görülen değeri dudak uçuklattı.

 

Yaptığı mizah içerikli eleştiri videoları ile adından sıkça söz ettiren Gürgen Öz, “Mustafa Kemal” kitabı için hazırladığı videoda "Atatürk'ün kendi yazdığı kitap Nutuk 25 lira ama yok 2 bin 500 lira verip onunla ilgili yazılmış kitabı almak daha mantıklı" derken, Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, “2500 tl ye kitap mı?” şeklinde attığı tweetle durumu abes olarak nitelendirdi.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, mustafa kemal kitabı kaç lira, mustafa kemal kitabı yılmaz Özdil, mustafa kemal atatürk kitabı, mustafa kemal atatürk kitabı yılmaz Özdil