Netflix Enes Batur'un Filmini Satın Aldı

2.09.2019 / Sinema / Genel

2018 yılında Enes Batur’un vizyona giren filmi ‘Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?’ filmi, Netflix tarafından satın alındı.

Netflix Enes Batur'un Filmini Satın Aldı

Youtuber Enes Batur'un 2018 yılının başında vizyona giren filmi 'Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?' hakkında bugün önemli bir gelişme yaşandı. Filmin yayın haklarını satın alan Netflix, sabah saatlerinden itibaren filmi abonelerine sunmaya başladı.

Enes Batur

Youtube’da adından söz ettiren fenomen Enes Batur'un 19 Ocak 2018'de vizyona giren 'Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?' isimli filmi, gişede başarılı olmuş be büyük bir hasılat elde etmişti. Vizyonda kaldığı süre boyunca 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından izlenerek geçtiğimiz yılın en başarılı yapımları arasına giren film, artık Netflix'in platformunda izleyiciler ile buluşacak.

Geride bıraktığımız yılda ilk filmin ardından ikinci filmin geleceğini de söyleyen Enes Batur'un yeni filmi 'Enes Batur Gerçek Kahraman', 31 Mayıs 2019'da vizyona girmiş ve 7 haftada 520.826 kişi tarafından izlenmişti.

Enes Batur

Film ile gişede 17.463.423 TL elde eden yapım şirketinin Netflix ile yaptığı anlaşmanın detayları ise şu an için net değil.

Bu yıl vizyonda kaldığı 7 haftada 7.354.468 TL hasılat yapan 'Enes Batur Gerçek Kahraman' filminin ise platforma gelip gelmeyeceği bilinmiyor. 'Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?' sinemada elde ettiği izlenme rakamlarının Netflix'e nasıl yansıyacağını önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz.

Hâlâ filmi izlemediyseniz aşağıdaki pencereden filmin fragmanını izleyerek Netflix üzerinden filme ulaşabilirsiniz.