Pamukkale Jumbo İle Fark Yaratıyor

9.12.2019 / Seyahat / Genel

Geçtiğimiz yıl iflas etme noktasına gelen fakat halkın da büyük desteğiyle ayakta duran Pamukkale’nin Jumbo seferleri hayranlık uyandırdı.

Pamukkale Jumbo İle Fark Yaratıyor

1962 yılında Bababalım ailesi tarafından kurulan ve Türkiye’nin en sevilen otobüs seyahat şirketi olma noktasına kadar gelen Pamukkale, müthiş bir yeniliğe imza attı.

Zaten, her geçen sene kendilerine kattıkları yenilik ve hizmet kalitesi ile adından söz ettiren meşhur firma, geçtiğimiz yıl yaşanan talihsiz olayın ardından da, kalite ve hizmetinden kısmak yerine, aksine yeni bir canlanış örneği sergileyerek gönülleri tekrar fethetti.

pamukkale jumbo seyahat araçları donanım ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor

Özel donanımlar ve hizmetler ile geliştirdikleri ayrıcalıklı “Jumbo” araçlarının en önemli özelliği, evcil hayvanlar için özel bir taşıma alanı bulundurması. Özellikle hayvan severlerin oldukça ehemmiyet verdiği ve günümüze değin sıkça dile getirdiği bu problem, Pamukkale’nin Jumbo seferleri ile çözülmüş durumda ve bu Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Bunun dışında 75 cm. ile Türkiye’deki en geniş koltuk aralığı ile baldır dayama, ayak koyma aparatları ve koltukların geniş açıda yatırılma özellikleri ile de dikkatleri üzerine çeken araçlarda, ikram menüsü ve ek hizmetler de “yok artık” denecek seviyede.

75 cm. ile Türkiye’deki en geniş koltuk aralığı ile Pamukkale Jumbo ayrıcalığını yaşayın

Sıcak içeceklerin üzerinize dökülmemesi için kapaklı bardak, hanımların özel günleri için hijyenik ped, bebek koltuğu, film severler için patlamış mısır, uykusu gelenler için hijyenik yastık, kıyafet bölmesi, tek kullanımlık kulaklık, telefon şarj kabloları, okumayı sevenler için dergi ve gazeteler ile yolculuk deneyime kadar okusanız da inanamayacağız pek çok hizmet mevcut.

Ayrıca standart ikramların dışında, sandviç, dondurma, bitki çayları, sıcak çikolata ve nescafe çeşitleri de mevcut.

Yani anlayacağınız, masalsı bir seyahat için tam donanımlı Jumbo araçları ile Pamukkale size unutulmaz bir deneyim yaşatacağa benziyor. Hemen biletinizi almak için tıklayabilirsiniz.

pamukkale jumbo donanım özellikleri ve hizmetler