Reytingten Çok Burak Özçivit Konuşuldu

21.11.2019 / Sinema / Moda / Magazin

Diriliş: Ertuğrul ile seyirciyi ekrana kilitleyen Osmanlı Devleti’nin hikayesi, dün itibariyle yayına giren Kuruluş: Osman’la devam ediyor.

Reytingten Çok Burak Özçivit Konuşuldu

Ülkemizde her ne kadar daha önce, Osmanlı Devleti’ndeki popüler konular üzerinden çeşitli yapımlar üretildiyse de, Diriliş Ertuğrul ile birlikte sıfırdan ve çok daha profesyonel bir başlangıç yapıldı. Ve özellikle Ertuğrul Bey’i oynayan Engin Altan Düzyatan’ın oldukça beğenilen performansı ile dizi, adeta bir furya haline geldi.

diriliş ertuğrul - engin altan düzyatan, kuruluş osman - burak özçivit

Yurt içinde ve yurt dışında bir anda patlayan bu yapım, izleyicinin de beklentisi üzerine, Ertuğrul Bey’in oğlu Osman üzerinden devam ettirilmek istendi ve 20 Kasım itibariyle de Kuruluş: Osman dizisi yayın hayatına başladı. Ve beklendiği gibi reytingleri alt üst etti.

Ama en çok konuşulan konulardan biri Osman Bey’i oynayan Burak Özçivit’in performansı oldu.

Daha öncesinde epey benimsenmiş Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuğu ile karşılaştırılan Burak Özçivit, kimileri tarafından ağır bir şekilde eleştirilirken, kimilerinin gönlünü çoktan kazandı. Biz de sizin için Twitter’da konuşulan bu konu üzerine birkaç tweet derledik. Peki siz hangi görüştesiniz?